Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej - PROJEKTOWANIE - OPROGRAMOWANIE PROJEKTOWE - PŁYTKI DRUKOWANE - ALTIUM - CIRCUIT STUDIO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej

Program Altium CircuitStudio v1.2 teraz dostępny wyłącznie w ofercie portalu Farnell element14 za pośrednictwem dostawy elektronicznej

Farnell element14 we współpracy z Altium opublikowako wersję 1.2 programu Altium CircuitStudio. Owoc 30-letniego doświadczenia firmy Altium w dziedzinie badań i rozwoju - CircuitStudio - stanowi profesjonalne i gotowe do natychmiastowego użycia narzędzie do projektowania płytek drukowanych.

Ogromne możliwości w zakresie tworzenia schematów ideowych, rozbudowany zestaw funkcji do edycji schematów PCB i scentralizowane zarządzanie komponentami sprawiają, że program jest źródłem inspiracji, a nie tylko przydatnym narzędziem. Dzięki nowej, niższej cenie 995$ program jest teraz w zasięgu każdego projektanta.

Altium CircuitStudio to kompletny system do projektowania płytek drukowanych, który aby ułatwić projektantom osiągnięcie perfekcji w ich pracy, łączy w sobie intuicyjny interfejs i szeroki wachlarz potężnych funkcji, takich jak:

 • Funkcja interaktywnego routingu Design Rule pozwala szybko i wydajnie poprowadzić ścieżki bez obaw o złamanie wcześniej zdefiniowanych zasad projektu.
 • Wbudowany silnik autoroutera automatycznie prowadzi ścieżki od jednego punktu do drugiego na podstawie zasad zdefiniowanych przez projektanta, pozwalając mu zaoszczędzić czas i skupić się na innych aspektach projektu.
 • Funkcjonalny silnik do przedstawiania obwodów PCB w formacie 3D pozwala projektantowi od razu upewnić się, że płytki pasują do obudów mechanicznych, co w efektywny sposób przyczynia się do zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia błędów w projekcie i pozwala zaoszczędzić czas i zasoby.

W najnowszej wersji oprogramowania Altium CircuitStudio wprowadzono ulepszenia znacznie zwiększające uniwersalność i funkcjonalność, takie jak:

 • Obiekty pól lutowniczych obejmują teraz kwadratowe i podłużne otwory.
 • Obsługa podwersji (SVN)
 • Możliwość generowania listy połączeń EDIF
 • Dodatkowe skróty klawiszowe tworzenia schematów ideowych i płytek drukowanych dla powszechnie używanych poleceń wstawiania obiektu.
 • Ulepszone zarządzanie zawartością biblioteki z panelu projektu.

Program Altium CircuitStudio v1.2

Program Altium CircuitStudio v1.2

  Centrum informacji i pomocy dla użytkowników programu Altium CircuitStudio zostało również ulepszone i jest dostępne na stronie społeczności element14. Nowa lokalizacja centrum informacji pozwala użytkownikom czerpać z doświadczenia ponad 400 000 członków społeczności, testować nowe produktów w ramach usługi RoadTest i dowiedzieć się więcej na temat produktu dzięki szkoleniom internetowym Quick Start.

  „Najnowsza wersja CircuitStudio to bardzo atrakcyjne rozwiązanie w klasie ekonomicznych narzędzi do projektowania płytek drukowanych”, przekonuje Matt Schwaiger, wicedyrektor ds. sukcesu klienta w Altium. „Dzięki obniżonej cenie, rozbudowanemu planowi rozwoju produktu i lepszemu wsparciu klienta CircuitStudio stanie się najlepszym narzędziem dla projektantów płytek drukowanych”.

  Więcej informacji na temat CircuitStudio v1.2 dostępne tutaj.

  Altium CircuitStudio

   

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz

  Farnell, An Avnet Company
  Farnell, An Avnet Company
  ul. Canal Road , Leeds
  tel.  00 800 121 29 67
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl