Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14 - PRZEŁĄCZNIKI ZASILANIA - PRZEŁĄCZNIKI - ZESTAW DEWELOPERSKI - INTERNET OF THINGS - ENOCEAN - 3YOURMIND
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14

Zestaw projektowy przełączników EnOcean w ofercie Farnell element14
fot. Farnell element14

Zestaw umożliwia pierwsze konsumenckie zastosowanie druku 3D i technologii pozyskiwania energii w układach IoT z samodzielnym zasilaniem.

Farnell element14 ma teraz w swojej ofercie zestaw projektowy przełączników EnOcean opracowany we współpracy z element14 i 3YOURMIND, portalem online dającym dostęp do profesjonalnych usług druku 3D. Zestaw pozwala użytkownikom na tworzenie konfigurowalnych przełączników w oparciu o dane projektowe dostarczone przez EnOcean. 

Zestaw projektowy przełączników EnOcean to elastyczne i niedrogie rozwiązanie gotowe do natychmiastowego użycia w układzie IoT. Jest ono punktem wyjścia dla rewolucyjnej technologii wykorzystywanej w eksperymentach i tworzeniu prototypów przez nowatorów z branży i środowisko twórców. 

Projekt wykorzystuje technologię pozyskiwania energii, co likwiduje wiele barier związanych z projektowaniem oraz stosowaniem i pozwala na szybkie wdrożenie koncepcji i technologii. Technologia pozyskiwania energii wykorzystuje energię pochodzącą z ruchu, światła i temperatury w celu dostarczania energii z otoczenia do czujników i komunikatorów radiowych. 

Stwarza to ogromne możliwości dla rynku twórców.  Zamiast tworzyć skomplikowane okablowanie wewnątrz konstrukcji, można umieścić urządzenie EnOcean z samodzielnym zasilaniem w istniejącej instalacji. Zastosowanie przełącznika pozwala na elastyczne sterowanie oświetleniem w miejscach, w których nie ma kabli. Przełączniki można w łatwy sposób dodawać tam, gdzie jest to potrzebne, np. obok łóżka. Współpraca z 3YOURMIND pozwala na bezproblemową integrację z końcowym projektem, dzięki czemu konstrukcja nie sprawia wrażenia wykonanej ręcznie.

Zestaw projektowy przełączników EnOcean jest dostępny w ofercie Farnell element14 w Wielkiej Brytanii i Europie kontynentalnej.  Części wydrukowane w technologii 3D można zamówić bezpośrednio na stronie 3YOURMIND.

element14 jest liderem w segmencie układów IoT z samodzielnym zasilaniem dzięki wprowadzeniu nowego zestawu projektowego przełączników opracowanego we współpracy z EnOcean i 3YOURMIND

Farnell element14 jest liderem w segmencie układów IoT z samodzielnym zasilaniem dzięki wprowadzeniu nowego zestawu projektowego przełączników opracowanego we współpracy z EnOcean i 3YOURMIND

Aby dowiedzieć się więcej na temat zestawu projektowego przełączników EnOcean, odwiedź stronę element14 community oraz centrum projektowe element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl