RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo - DYSTRYBUCJA - PNEUMATYKA - FESTO - RS COMPONENTS - ELEKTROPNEUMATYKA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo
drukuj stronę
poleć znajomemu

RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo

RS Components rozszerza ofertę urządzeń pneumatycznych dzięki umowie z Festo
fot. Od lewej: Gian Paolo Arosio, Senior Vice President Festo w Europie i Kevin Shield, Head of Category A&C w Electrocomponents.

RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, podpisał umowę umożliwiającą wprowadzenie do swojej oferty produktów pneumatycznych firmy Festo. Dzięki temu RS jest obecnie jednym z ważnych partnerów strategicznych dystrybucji firmy Festo - światowego producenta pneumatycznych i elektrycznych systemów automatyki. Obie firmy będą współpracować na najważniejszych rynkach w Europie.

Oferta firmy Festo uzupełnia gamę produktów pneumatycznych RS Pro i od lipca 2016 stała się jedną z najważniejszych marek oferowanych przez RS oferowanych w branży automatyki i sterowania. Jest to kolejny krok wykonany przez RS Components w celu zapewnienia klientom większego dostępu do niezbędnych produktów.

Dzięki rozpoczęciu współpracy z Festo firma RS wzmocni swoją pozycję na tych rynkach, na których marka Festo ma ugruntowaną renomę, na przykład w Niemczech. Firma RS oferuje na dzień dzisiejszy około 1200 produktów, jednak asortyment będzie ciągle powiększany. Aktualnie produkty Festo są oferowane na rynku europejskim i w Afryce Południowej, współpraca obejmie w przyszłości również kolejne rynki.

 – Nasza współpraca to doskonała wiadomość dla klientów z branży przemysłowej. Dzięki ogromnej bazie klientów z branży przemysłowej oraz najlepszym dostępnym na rynku usługom i obsłudze, firma RS to dla nas idealny partner dystrybucyjny – powiedział Gian Paolo Arosio, Senior Vice President Festo w Europie.

Firma Festo jest liderem rynku pneumatycznych i elektrycznych układów automatyki na całym świecie. Założona w 1925 roku firma należy do właścicieli prywatnych, a jej roczny obrót to 2,64 miliarda euro. Badania i rozwój odgrywają niezwykle ważną rolę dla Festo, dlatego też firma inwestuje w tę działalność równowartość około 8% uzyskanego obrotu.

 – Dzięki partnerskiej współpracy z Festo, który jest liderem na rynku europejskim uzupełniamy lukę w ofercie urządzeń pneumatycznych oraz udoskonalamy usługi świadczone na rzecz klientów. Produkty firmy Festo są wydajne i sprawdzone dzięki ogromnym nakładom tej firmy na badania i rozwój  powiedział Kevin Shield, Head of Category A&C w Electrocomponents.

Źródło: RS

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl