Moduły pasywne Murrelektronik ze wstępnie zarobionymi złączami - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - ZŁĄCZA - ELEMENTY PASYWNE - MURRELEKTRONIK - MODUŁY PASYWNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Moduły pasywne Murrelektronik ze wstępnie zarobionymi złączami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Moduły pasywne Murrelektronik ze wstępnie zarobionymi złączami

Moduły pasywne Murrelektronik ze wstępnie zarobionymi złączami
fot. Murrelektronik

Mniej wysiłku, mniej kłopotów

Coraz większa złożoność maszyn i instalacji elektrycznych to również rosnący poziom automatyzacji. Celem jest dostarczenie maszyny, która zwiększy przewagę konkurencyjną. Niejednokrotnie prowadzenie odrębnego okablowania jest czasochłonne i trudne – konieczne jest konstruowanie skomplikowanych obwodów, a to utrudnia diagnostykę. Te kwestie można łatwo rozwiązać. Nie ma przy tym potrzeby zmiany dotychczasowych zasobów ani organizowania dodatkowych szkoleń.

Moduły pasywne poprawiają wydajność i niezawodność aplikacji. Zaprojektowano je z myślą o uproszczeniu okablowania. Współpraca ze specjalistą w dziedzinie automatyki zdecentralizowanej przynosi korzyść w postaci zwiększenia wydajności maszyn, a tym samym wzrostu przewagi konkurencyjnej.

Oferowane przez Murrelektronik moduły pasywne wyróżniają trzy zasadnicze atuty. Po pierwsze, dzięki zintegrowanemu przewodowi zmniejszają liczbę pojedynczych przewodów łączących czujniki i elementy wykonawcze z szafą sterowniczą. Po drugie, wstępnie zarobione konektory zwiększają wydajność i niezawodność systemu poprzez skrócenie czasu instalacji. Po trzecie, usprawniają diagnostykę, prezentując status za pomocą dwukolorowych diod LED.

Gama modułów pasywnych Murrelektronik obejmuje rozwiązania dla przemysłu spożywczego, linii montażowych, maszyn produkcyjnych i pakujących, jak również maszyn CNC i przemysłowych aplikacji zrobotyzowanych.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl