ASTorlik - proste sterownie oświetleniem obiektów sportowych bez abonamentu - ORLIKI RWE - STEROWANIE OŚWIETLENIEM - OŚWIETLENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH - AST SYSTEM - ZARZĄDZANIE OŚWIETLENIEM - OŚWIETLENIE BOISKA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności ASTorlik - proste sterownie oświetleniem obiektów sportowych bez abonamentu
drukuj stronę
poleć znajomemu

ASTorlik - proste sterownie oświetleniem obiektów sportowych bez abonamentu

ASTorlik - proste sterownie oświetleniem obiektów sportowych bez abonamentu
fot. AST System

Firma AST System wprowadza na rynek sterownik do zarządzania oświetleniem na obiektach sportowych – ASTorlik. Jest to pierwszy na rynku sterownik do załączania oświetlenia na obiektach sportowych przy pomocy smartfonu poprzez darmową aplikację.

Dzięki rozwiązaniu ASTorlik nie trzeba opłacać abonamentu jak było to robione do tej pory. Wystarczy pobrać darmową aplikację zaprojektowaną z myślą o sterowaniu oświetleniem obiektów sportowych, a kontrolę nad oświetleniem masz w zasięgu ręki.

Za pomocą aplikacji użytkownik może załączyć oświetlenie wybranego obiektu sportowego na czas od 30 do 90 minut, a jeden sterownik wystarczy do zarządzania dwoma obiektami niezależnie. Aplikacja sprawia, że można załączyć oświetlenie boiska piłkarskiego, na którym mamy ochotę pograć a zlokalizowane, nieużywane w tym czasie, obok boisko do koszykówki nadal będzie niezałączone. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie poniesiemy dodatkowych kosztów za załączenie zbędnego oświetlenia.

Użytkownik w każdej chwili będzie mógł skontrolować czas pozostały do wyłączenia oświetlenia a zarządca obiektu będzie mógł według swojego uznania określić godziny korzystanie z oświetlenia obiektu. Zabezpieczenie sterownika za pomocą kodu PIN daje pełne bezpieczeństwo, aby nikt niepowołany nie zmienił ustawień sterownika.

Aplikacja mobilna ASTorlik wraz ze sterownikiem ASTorlik to pierwsze na rynku rozwiązanie dające możliwość zdalnego załączania oświetlenia na obiektach sportowych typu Orlik bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów użytkowania. Teraz zarządcy obiektów sportowych nie muszą wybierać pomiędzy ręcznym załączaniem oświetlenia, co zwykle łączy się z niezbędną obecnością w celu otworzenia skrzynki oświetleniowej, a drogim system z użyciem karty SIM.

Źródło: AST System

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Wygląda to na bardzo ciekawe rozwiązanie.

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl