Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów - ZŁĄCZA - ZŁĄCZA PRZEMYSŁOWE - FARNELL ELEMENT14 - FISCHER CONNECTORS - FISCHER CORE - FISCHER ULTIMATE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów

Farnell element14 poszerza swoje portfolio złączy Fischer Connectors o 600 nowych produktów
fot. Fischer Connectors

Firma Farnell element14 poszerzyła swoją ofertę doskonałych złączy typu push-pull firmy Fischer Connectors o dodatkowe 600 produktów, w tym serie Fischer UltiMate™ i Core przeznaczone do zastosowań w środowisku przemysłowym, urządzeniach pomiarowych i testujących, medycznych, nadawczych, telekomunikacyjnych, jak również w sprzęcie wojskowym.

Dave Beck, Globalny dyrektor ds. zarządzania projektem (Interconnect) w firmie Premier Farnell, mówi; „Firma Farnell element14 wypracowała sobie reputację dystrybutora oferującego najnowsze produkty z opcją natychmiastowej dostawy. Z ekscytacją patrzymy na szanse, które stwarza przed nami ta nowa inwestycja w stany magazynowe. Fischer Connectors to globalny lider w produkcji wysokiej jakości złączy, a dalsze rozszerzanie naszego portfolio oznacza, że teraz udostępniamy naszym klientom najszerszą ofertę produktów Fischer Connectors na rynku”.

Roberto Magnifico, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w Fischer Connectors, dodaje: „Globalna współpraca z firmą Premier Farnell pozwala nam lepiej służyć naszym klientom. Niezawodność i precyzja produktów Fischer Connectors połączona z doskonałą ofertą usługową Premier Farnell wzmacnia nasze wsparcie dla społeczności inżynierów, którym zależy, aby ich najnowsze produkty trafiały na rynek tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe”.

Seria złączy Fischer UltiMate™ obejmuje wzmocnione, lekkie i szczelne złącza i rozwiązania do montażu kabli, które doskonale radzą sobie w wymagających warunkach środowiskowych, przemysłowych i chemicznych. Te okrągłe złącza typu push-pull wyposażone są w świetną osłonę EMC 360°, cechują się wysoką odpornością na korozję, trwałym kluczowaniem oraz klasą szczelności IP68/69, nawet gdy są rozłączone.  

Seria Fischer Core obejmuje solidne złącza typu push-pull i rozwiązania do montażu kabli sprawdzone w wielu różnych branżach na całym świecie, od zastosowań medycznych po wojskowe. Seria obejmuje szeroką ofertę standardowych złączy okrągłych w różnych obudowach, a także zapewnia rozległe możliwości w zakresie dostosowania konfiguracji styków.

Seria złączy Fischer Core

Obie serie produktów firmy Fischer Connectors oferowane są przez Farnell element14 w Europie oraz przez element14 w regionie Azji i Pacyfiku. Kompletne portfolio produktów firmy Fischer Connectors, w tym serie UltiMate™ i Core, dostępne jest pod adresem: http://pl.farnell.com/fischer-connectors

Farnell element14 oferuje inżynierom projektantom oraz odpowiedzialnym za konserwację, a także specjalistom ds. zaopatrzenia ponad 36 tys. produktów z dziedziny złączy gotowych do wysyłki tego samego dnia. Obejmuje to złącza do płytek PCB, złącza przemysłowe, D-sub, I/O, RF/koncentryczne oraz audio/video, dostarczane przez najlepszych producentów w branży. Więcej informacji na stronie: http://pl.farnell.com/connectors 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl