Debiut marki Berker by Hager na targach Dom Inteligentny - INTELIGENTNY DOM - AUTOMATYKA DOMOWA - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - AUTOMATYKA BUDYNKOWA - PANEL STERUJĄCY - BERKER - DOM INTELIGENTNY - BERKER BY HAGER - DOMOVEA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Debiut marki Berker by Hager na targach Dom Inteligentny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Debiut marki Berker by Hager na targach Dom Inteligentny

Debiut marki Berker by Hager na targach Dom Inteligentny
fot. Panel sterujący Domovea

W tym roku kompleksowa oferta domowej automatyki marki Berker by Hager zostanie zaprezentowana po raz pierwszy na krakowskich targach Dom Inteligentny, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2016 w centrum wystawienniczym EXPO Kraków. Dla wszystkich odwiedzających firma przygotowała prezentację zarówno uznanych, jak i najnowszych rozwiązań w tej dziedzinie.

Organizatorzy V edycji Targów Dom Inteligentny zapowiadają wiele atrakcji, m.in. ekspozycję elektrycznych i hybrydowych samochodów przyszłości czy specjalną strefę ewa&design, zorganizowaną przez Ewę Mierzejewską - niekwestionowaną liderkę polskiego designu.

Tegoroczne wydanie jest wyjątkowe także ze względu na znaczne poszerzenie tematyki o nowe kategorie. Dzięki temu targi będą doskonałą okazją do zapoznania się i zakupienia wszelkich artykułów potrzebnych do wyposażenia nowoczesnego domu. O rozmachu imprezy może świadczyć zawrotna ilość 5 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i dodatkowe piętnaście sal, w których prezentowane będą najnowocześniejsze domowe systemy kino i stereo.

Na stoisku firmy Hager będzie można zapoznać się z inteligentnymi systemami automatyki budynkowej Berker by Hager, które oferują komfort, bezpieczeństwo i najwyższej klasy design.

Dom inteligentny na wiele sposobów

Automatyka budynkowa ma z założenia ułatwiać codzienne czynności, budować odpowiedni klimat pomieszczeń, zapewnić energooszczędność i pełne bezpieczeństwo. Systemy Berker by Hager nie tylko podnoszą komfort życia i chronią mienie, lecz również pozwalają na elastyczne dopasowanie do potrzeb i przyzwyczajeń domowników.

Podczas targów Dom Inteligentny odwiedzający stoisko będą mieli okazję zapoznać się z uniwersalnymi systemami KNX quicklink i KNX easy, które umożliwiają lokalne i zdalne sterowanie elementami, jak żaluzje, rolety okienne czy oświetlenie, zarówno za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych. Platforma Berker.Net daje w tym zakresie mnóstwo możliwości, pozwalając instalatorom na łatwe skonfigurowanie poszczególnych funkcji systemu. Dwukierunkowa komunikacja radiowa sprawia, że każdy odbiornik może być również nadajnikiem, co znacznie poszerza ilość możliwych funkcji do aż 400 opcji.

Ofertę intuicyjnych rozwiązań marki Berker by Hager uzupełnia panel sterujący Domovea, umożliwiający kontrolę urządzeń i wizualizowanie poszczególnych procesów.

Na targach zostaną zaprezentowane kompleksowe rozwiązania automatyki Berker by Hager

Gdzie dobry design spotyka technologię

Uzupełnieniem nowoczesnego budynku są designerskie detale wyposażenia, które decydują o ostatecznym wyglądzie pomieszczeń. Osprzęt instalacyjny Berker by Hager staje się harmonijną częścią wnętrza i jego szlachetną ozdobą. Wyjątkowe serie wzornicze obejmują unikatowe pod względem projektowym ramki, do których produkcji używane są wysokogatunkowe materiały, takie jak: stal szlachetna, szkło, akryl, a także surowce o wyczuwalnej w dotyku teksturze, między innymi łupek, skóra czy beton. Ich nietuzinkowy design był wielokrotnie nagradzany takimi prestiżowymi wyróżnieniami, jak Product Design Award, Design Plus, Reddot Design Award czy Good Design.

Wygląd i poszczególne funkcje wszystkich elementów osprzętu elektrycznego marki Berker by Hager można łatwo zaprojektować samemu, za pomocą innowacyjnego Konfiguratora. Na tym jednak nie koniec! W tym roku firma Hager zaprezentuje zupełnie nowe serie wzornicze, które jeszcze lepiej odpowiadają najnowszym kanonom w architekturze wnętrz.

Odwiedzający będą również mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy rewolucyjne rozwiązanie konstrukcyjne gniazd i łączników, które wyznacza zupełnie nowe standardy użytkowania, zarówno dla instalatorów, jak i odbiorców ostatecznych. W ten sposób firma z niemal stuletnim doświadczeniem pokazuje, że w dziedzinie designu i technologii jest jeszcze wiele nowego do odkrycia.

Źródło: Hager Polo Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl