Nowa wersja oprogramowania EVER PowerSoft [2.4.0] - OPROGRAMOWANIE - UPS - EVER - ZASILANIE AWARYJNE - POWERSOFT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa wersja oprogramowania EVER PowerSoft [2.4.0]
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa wersja oprogramowania EVER PowerSoft [2.4.0]

Nowa wersja oprogramowania EVER PowerSoft [2.4.0]
fot. EVER

PowerSoft 2.4.0 - pełna kompatybilność z popularnymi platformami wirtualizacyjnymi 

Polski producent zasilaczy UPS, firma EVER udostępniła najnowszą wersję autorskiego oprogramowania PowerSoft [2.4.0]. Pakiet programów - stale rozwijany i aktualizowany - jest przeznaczony do monitoringu i zarządzania systemami zasilania gwarantowanego. Celem nowej wersji jest zapewnienie bezpieczeństwa serwerów zarówno fizycznych, jak i platform wirtualizacyjnych, które cieszą się w ostatnim czasie dużą popularnością. Oprogramowanie stworzone przez EVER jest teraz w pełni kompatybilne z najpopularniejszymi wirtualizatorami: VMware ESXi, Citrix XenServer oraz Windows Hyper-V.

Rozszerzenie oferty EVER o nową serię zasilaczy UPS EVER SINLINE RT i UPS EVER SINLINE RT XL, przeznaczonych do zabezpieczenia serwerów i infrastruktury IT, przyczyniło się do intensywnych prac nad nową wersją oprogramowania PowerSoft. Od jakiegoś czasu menedżerzy i administratorzy sieci preferują wykorzystanie instalacji wielu systemów operacyjnych na jednym fizycznym komputerze (serwerze), które umożliwia proces wirtualizacji. Obserwując te trendy, EVER zdecydował się rozpocząć prace projektowe nad oprogramowaniem PowerSoft w celu uzyskania jego pełnej kompatybilności z najpopularniejszymi obecnie platformami wirtualizacji: VMware ESXi, Citrix XenServer oraz Windows Hyper-V. UPS marki EVER z nową wersją oprogramowania ma możliwość bezpiecznego wyłączenia serwera podczas zaniku zasilania sieciowego oraz uruchomionych na nim systemów wirtualnych (po uprzedniej konfiguracji przez administratora).

Dla mniej zaawansowanych użytkowników przygotowana jest lista predefiniowanych zdarzeń energetycznych (takich jak np. zanik zasilania, skok napięcia). Dla każdego takiego zdarzenia możliwe jest przypisanie kilku akcji, jak wysłanie e-mail czy wyłączenie systemu operacyjnego. Do tej pory definicje zdarzeń energetycznych oparte były na trybach pracy, alarmach i komunikatach zgłaszanych przez UPS. Wersja 2.4.0 oprogramowania PowerSoft umożliwia dodatkowo tworzenie zdarzeń energetycznych w oparciu o zmiany wartości parametrów liczbowych UPS (związanych np. obciążeniem zasilacza lub czasem autonomii). Bardziej zaawansowani administratorzy mogą sami tworzyć nowe definicje zdarzeń energetycznych w oparciu o zmianę dowolnego parametru UPS w zależności od poziomu zaawansowania technologicznego zasilacza.

Oprogramowanie PowerSoft w wersji 2.4.0 umożliwia obsługę innowacyjnych Systemów Zasilania Gwarantowanego EVER&Fogo. Pozwala na monitoring oraz konfigurację parametrów tandemu UPS-agregat, zdalne włączanie/wyłączenie agregatu czy zamykanie/otwieranie obwodu sieci elektrycznej.

W efekcie aktualizacji oprogramowania wypracowane zostały zmiany w graficznym interfejsie użytkownika (GUI), co wpływa na intuicyjność obsługi zasilaczy UPS marki EVER oraz pozostałych rozwiązań.

Źródło: EVER

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl