Dobierz osprzęt do swojego wnętrza – konfigurator firmy Hager - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - KONFIGURATOR - HAGER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Dobierz osprzęt do swojego wnętrza – konfigurator firmy Hager
drukuj stronę
poleć znajomemu

Dobierz osprzęt do swojego wnętrza – konfigurator firmy Hager

Dobierz osprzęt do swojego wnętrza – konfigurator firmy Hager
fot. Hager

Dobierając osprzęt elektroinstalacyjny, warto zwrócić uwagę nie tylko na aspekt funkcjonalny gniazd i łączników, ale również na estetyczne dopasowanie ich wykończenia. Firma Hager postanowiła ułatwić to zadanie, wprowadzając na rynek konfigurator osprzętu – innowacyjny program, który pozwala użytkownikom na wybranie zestawu gniazd i łączników idealnie przystosowanych do potrzeb danego budynku, zarówno pod względem wzorniczym, jak i praktycznym. 

W nowoczesnych trendach wyposażenia wnętrz dużą rolę odgrywa detal, który staje się niezwykle istotnym elementem aranżacji, często decydującym o jej ostatecznym charakterze. Także łączniki i gniazda – kiedyś ignorowane lub starannie ukrywane, teraz przejmują funkcję oryginalnej dekoracji. W odpowiedzi na te trendy, firma Hager wprowadziła innowacyjny konfigurator – narzędzie, pozwalające w szybki i intuicyjny sposób dopasować odpowiednie elementy elektrosprzętu, a także stworzyć autorską kombinację gniazd i łączników idealnie dostosowanych do wymagań użytkowników budynku. Dedykowany zarówno odbiorcom ostatecznym, jak i instalatorom oraz architektom, konfigurator firmy Hager to ogromny przełom w branży elektroinstalacyjnej oraz znaczne ułatwienie dla każdego, kto pragnie szybko i sprawnie stworzyć kompletne zestawienie elementów osprzętu.

Dla wygody klienta indywidualnego

Dzięki nowatorskiemu konfiguratorowi firmy Hager nie trzeba wychodzić z domu, by skompletować niezbędny osprzęt elektryczny. Głównym zadaniem programu jest pomoc w doborze gniazd i łączników, wyposażonych w odpowiednie funkcje oraz konfiguracja zestawienia osprzętu bez znajomości numerów referencyjnych i bez korzystania z katalogu. Dzięki aplikacji firmy Hager można intuicyjnie stworzyć dowolny układ łączników w zaprojektowanym przez siebie pomieszczeniu. Program pozwala także filtrować produkty pod względem serii, koloru czy materiału. Po dobraniu odpowiedniej kolekcji, wystarczy do wybranej ramki przeciągnąć elementy funkcjonalne, takie jak łącznik, gniazdo czy ściemniacz. Bardzo istotną zaletą konfiguratora jest fakt, że jeśli użytkownik zapomni o jakimś elemencie podczas kompletowania osprzętu, program sam mu o tym przypomni. Co więcej, po przeciągnięciu wybranych elementów do ramki, aplikacja dopasuje właściwy mechanizm tak, by użytkownik otrzymał kompletny i odpowiednio przystosowany produkt. Konfigurator pozwala również na wprowadzanie zmian w zamówieniu na każdym etapie planowania. Po zapisaniu zamówionych produktów, kupujący otrzyma wygenerowane przez system zestawienie w pliku PDF lub arkuszu kalkulacyjnym Excel. 

Dobór osprzętu do wnętrza jeszcze nigdy nie był tak prosty

Dobór osprzętu do wnętrza jeszcze nigdy nie był tak prosty


Niezbędnik profesjonalisty

Konfigurator firmy Hager jest bardzo pomocnym urządzeniem również dla osób, które profesjonalnie zajmują się projektowaniem instalacji elektrycznych oraz często składają zamówienia na tego typu osprzęt. Specjalnie z myślą o nich, urządzenie zostało wyposażone w dodatkową funkcję tzw. „szybkiego zamówienia”, co zdecydowanie skraca czas pracy i daje możliwość kompletowania zamówienia bez użycia katalogu. Polega ona na wybraniu z listy odpowiedniego produktu oraz podaniu ilości, bez konieczności przeciągania wybranych elementów do ramek. Dodatkowo program automatycznie uzupełnia zamówienie, generując numery referencyjne wybranych produktów. Konfigurator pozwala także na zapisywanie zamówień oraz zarządzanie nimi. Dużym plusem jest możliwość wydrukowania zlecenia lub wysłania go e-mailem do wybranej hurtowni, co dodatkowo wpływa na przyspieszenie realizacji zamówienia i ułatwia pracę zarówno instalatorów, jak i projektantów. Konfigurator firmy Hager to jedyne tego typu narzędzie na rynku, w równym stopniu dopasowane do potrzeb doświadczonych instalatorów, jak i przeciętnych użytkowników. Jest on doskonałą pomocą dla każdego, kto pragnie w fachowy i szybki sposób dobrać najbardziej odpowiednie, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym, elementy składowe osprzętu elektroinstalacyjnego.

Konfigurator Hager dostępny jest na stronie www.hagerhome.pl/konfigurator

Podsumowanie projektu – konfigurator osprzętu firmy Hager

Podsumowanie projektu – konfigurator osprzętu firmy Hager

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl