Elegancki sposób na prowadzenie instalacji - INSTALACJE ELEKTRYCZNE - OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY - KORYTKA KABLOWE - HAGER - LISTWY PODŁOGOWE - TEHALIT.SL - PROWADZENIE PRZEWODÓW
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Elegancki sposób na prowadzenie instalacji
drukuj stronę
poleć znajomemu

Elegancki sposób na prowadzenie instalacji

Elegancki sposób na prowadzenie instalacji
fot. Listwy przypodłogowe Hager tehalit.SL

Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager

We współczesnych projektach architektonicznych wysokie parametry i jakość odgrywają równie istotną rolę co dekoracyjne, stylowe wykończenie. Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager Polo łączą niezwykłą funkcjonalność z możliwością efektownego, a zarazem dyskretnego montażu instalacji elektrycznej.

Nowoczesne aranżacje wnętrz cechują się minimalizmem, oszczędnym designem i niezwykłą dbałością o detale, a jednocześnie muszą spełniać wiele wymagających kryteriów dotyczących bezpieczeństwa czy łatwości użytkowania. Obecnie budynki wymagają specjalistycznych rozwiązań, które cechują się nie tylko najwyższą jakością i praktycznością, ale także są dopracowane i estetyczne. Elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager nie tylko gwarantują ochronę przewodów elektrycznych i pomagają stworzyć funkcjonalny projekt instalacji elektrycznej. Ze względu na swoją designerską formę stanowią ciekawy, estetyczny akcent aranżacyjny, będący zwieńczeniem całej kompozycji wnętrza.

Innowacyjne rozwiązanie

Wyjątkowo elastyczny system listw przypodłogowych tehalit.SL przeznaczony jest do prowadzenia tradycyjnego okablowania połączeń 230 V oraz linii danych. Umożliwia funkcjonalne i ergonomiczne dopasowanie do indywidualnych właściwości pomieszczenia, takich jak wszelkie nierówności, załamania czy kąty. Dzięki swojej wysokiej odporności i wytrzymałości kanały tehalit.SL stanowią doskonałe rozwiązanie gwarantujące ochronę przewodów elektrycznych. Polecane są do mieszkań, ale także biur, urzędów, hoteli, obiektów handlowych oraz innych lokali użyteczności publicznej. Szybka i bezproblemowa instalacja przez ¼ obrotu, szeroki zakres nośników zapewniający wielość funkcji oraz regulowane kąty wewnętrzne i zewnętrzne stanowią niezaprzeczalne zalety produktu. Ponadto listwy tehalit.SL są łatwe w utrzymaniu czystości. Szeroki wybór wymiarów, kolorów oraz możliwości wykończenia listw przypodłogowych umożliwia perfekcyjne dopasowanie i spójne wykończenie pomieszczenia.

elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager

Ergonomicznie i stylowo

System elektroinstalacyjnych listw  przypodłogowych PVC stanowi harmonijny element wnętrza, który w spójny sposób wtapia się w otoczenie. Listwy oferowane są w wielu wariantach wymiarowych i kolorystycznych oraz wersjach dopasowanych do różnych rodzajów wykończeń podłóg oraz ścian. Do wyboru są listwy o wysokości 55 mm, 80 mm lub 115 mm z pokrywami w kolorach białym, czarnym, aluminium, buk, klon, wiśnia oraz dąb. W ofercie firmy Hager znajdują się ponadto listwy przypodłogowe PVC z miękką uszczelką oraz z listwą dywanową, co pozwala na spójne i niemal niezauważalne prowadzenie przewodów w przestrzeniach biurowych i użyteczności publicznej. Z kolei listwy z wężami świetlnymi LED o barwie białej lub niebieskiej, dzięki dyskretnemu światłu, pozwolą uzupełnić estetyczną, nowoczesną aranżację wnętrza biurowego lub hotelowego, a ponadto zapewnią bezpieczeństwo jako oświetlenie dzienne korytarzy i przejść. Przy użyciu specjalnych elementów systemu tehalit.SL można je prowadzić w narożniku pomieszczenia lub wzdłuż sufitu. Uzupełnieniem kanałów instalacyjnych jest nośnik urządzeń dla listw o wysokości 80 mm wyposażony w funkcjonalne gniazda systo, które gwarantują bezpieczny i szybki montaż. Nową dwuczęściową końcówkę montować można z lewej lub prawej strony.

Narożniki wewnętrzne można jednocześnie regulować w osi pionowej oraz rozciągać, co pozwala na zwiększenie kąta załamania kabla, a kąty zewnętrzne dają możliwość regulacji w zakresie 83-135°, gwarantując estetyczne i płynne dopasowanie do naturalnych nierówności pomieszczenia. Duża różnorodność wersji listw przypodłogowych firmy Hager Polo inspiruje do tworzenia indywidualnych aranżacji. Dodatkowo koryta tehalit.SL są kompatybilne z osprzętem Berker B.Kwadrat, co oznacza niemal nieograniczone możliwości kompozycyjne.

elektroinstalacyjne listwy przypodłogowe tehalit.SL firmy Hager

Źródło: Hager

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
IT crowd
Działający laptop na dywanie typu shaggy. To dopiero musi się grzać. Za długo to on nie pochodzi.
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl