Farnell element14 rozszerza swoje centrum projektowe o nowe możliwości z zakresu oprogramowania i e-dostaw - TEXAS INSTRUMENTS - PROJEKTOWANIE - ARM - MICROCHIP - CADSOFT EAGLE - NXP - ANALOG DEVICES - FARNELL ELEMENT14 - PREMIER FARNELL - FREESCALE SEMICONDUCTOR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 rozszerza swoje centrum projektowe o nowe możliwości z zakresu oprogramowania i e-dostaw
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 rozszerza swoje centrum projektowe o nowe możliwości z zakresu oprogramowania i e-dostaw

Farnell element14 rozszerza swoje centrum projektowe o nowe możliwości z zakresu oprogramowania i e-dostaw

Partnerstwa z wiodącymi dostawcami oprogramowania na świecie poszerzają ofertę firmy w obrębie projektowania rozwiązań elektronicznych 

Firma Farnell element14, globalny dystrybutor układów i rozwiązań elektronicznych, rozszerzyła swoją propozycję o narzędzia programistyczne i pierwszą w branży opcję błyskawicznej e-dostawy kupionego oprogramowania. Łącząc światowej klasy produkty programistyczne z pełną gamą półprzewodników i innego sprzętu elektronicznego z oferty firmy, Farnell element14 staje w unikalnej pozycji pozwalającej na świadczenie wsparcia swojej globalnej bazie klientów.

Inżynierowie będą mogli błyskawicznie kupować pakiety i zestawy oprogramowania za pośrednictwem wszystkich kanałów, w tym internetu, telefonicznych centrów obsługi czy sprzedaży w terenie, a kupione produkty będą natychmiast dostępne do pobrania. Co więcej, klienci otrzymają dostęp do nieustannie poszerzanego portfolio aplikacji dzięki dołączeniu przez firmę Farnell element14 ostatnio dodanych pozycji takich firm jak AltiumAtollic, Mathworks czy Timesys — do wiodących produktów z zakresu oprogramowania, m.in. od takich dostawców jak ARMMicroChipCadSoftNXP i innych. 

Klienci mogą wyszukiwać i kupować produkty online w nowej sekcji centrum projektowego firmy element14 poświęconej oprogramowaniu, co rozszerza naszą obecną propozycję o bogatą ofertę zestawów rozwojowych i narzędzi i pozwala na wspieranie inżynierów w procesie projektowania.

Firma Farnell element14 zainwestowała również w rozwój nowych możliwości z zakresu wsparcia dla kupujących oprogramowanie w postaci stworzenia zespołu Certified Software Applications, który zapewnia natychmiastowe odpowiedzi na zapytania natury technicznej. Dodatkowo do każdego produktu dołączone są przewodniki techniczne i filmy instruktażowe w celu zapewnienia klientom wsparcia w podjęciu decyzji zakupowej.

 – Oprogramowanie staje się coraz istotniejszym elementem projektów elektronicznych w kontekście czasu i zasobów, których wymaga, a te nowe możliwości gwarantują, że firma Farnell element14 jest gotowa zaspakajać zmieniające się potrzeby inżynierów. Nieustannie pracujemy nad poprawą doświadczeń klientów, a dzięki naszej unikalnej opcji e-dostawy będą oni mogli natychmiast aktywować, pobrać i zainstalować oprogramowanie różnych dostawców - taka możliwość pojawia się w naszej branży po raz pierwszy – mówi David Shen, CTO grupy w Premier Farnell.

 – Czas wprowadzania produktów na rynek skraca się, a dzięki tej nowej metodzie nasi klienci mogą poświęcać więcej czasu swoim projektom zamiast czekać na to, aż dotrze do nich zamówione oprogramowanie. To podejście na nowo definiuje przestrzeń poświęconą oprogramowaniu i gwarantuje, że firma Farnell element14 nadal zapewnia swoim klientom wsparcie na każdym etapie procesu projektowania - od początkowej fazy poświęconej tworzeniu projektu po etap produkcji – dodaje Shen.

Co więcej, klienci będą mogli kupować oprogramowanie różnych dostawców, w tym Texas InstrumentsFreescaleKeysight czy Analog Devices. Produkty te są obecnie dostarczane w formacie fizycznym (np. jako płyty CD) lub cyfrowym, jednak przez samych dostawców. W dalszej części roku ogłaszane będą kolejne partnerstwa, co ma na celu zapewnienie nam pozycji najlepszego dostawcy zarówno oprogramowania, jak i sprzętu, których inżynierowie potrzebują do tworzenia swoich produktów.

Źródło: Farnell element14

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl