Udoskonalenie opcji związanych z wysyłką od Farnell element14 - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Udoskonalenie opcji związanych z wysyłką od Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Udoskonalenie opcji związanych z wysyłką od Farnell element14

Udoskonalenie opcji związanych z wysyłką od Farnell element14
fot. Farnell element14

Firma Farnell element14 rozszerzyła możliwości dotyczące operacji magazynowych, aby zaoferować klientom dodatkowe korzyści związane z procedurą kompletacji zamówień. Teraz stosujemy nowe, najlepsze na rynku etykiety produktów i WZ-ki.

Zaktualizowana procedura kompletacji będzie dzięki temu jeszcze dokładniejsza, choć już teraz jej dokładność wynosiła 99,75%. Spowoduje to dalsze zmniejszenie liczby pomyłek polegających na wysyłaniu klientom niewłaściwych produktów.

Nowe WZ-ki i etykiety produktów wprowadzają wiele zmian, które ułatwią życie naszym klientom. Oba te elementy są opatrzone kodem kreskowym i zapewniają logiczny przepływ informacji, przedstawiając istotne dane, takie jak zgodność z RoHS, kraj lub miejsce pochodzenia (w celu zapobiegania fałszerstwom), wrażliwość na ładunki elektrostatyczne, a także ewentualne wewnętrzne numery podzespołów stosowane przez klienta w jego systemie. WZ-ka obejmuje również jasne wytyczne dotyczące zwrotu produktów, zgodnez wiodącym procesem zwrotów firmy Farnell element 14. 

Rozumiejąc znaczenie możliwości śledzenia drogi, jaką przebywają poszczególne podzespoły począwszy od etapu ich produkcji, dla wszystkich oferowanych przez nas produktów udostępniamy również na życzenie kody daty i partii. Przy zamówieniach powyżej 21 000 jednostek magazynowych informacje te podawane są na etykietach produktówi WZ-kach bez konieczności zwracania się z taką prośbą.

 – Te najnowsze usprawnienia z zakresu dostawy oznaczają, że klienci mogą mieć pewność, że Farnell element14 dostarczy im oryginalne produkty w najdogodniejszej dla nich formie i najlepszym czasie – wyjaśnia Chris Haworth, Prezes ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Farnell element14.

Aktualizacja ta jest kontynuacją wcześniejszych zmian serwisu internetowego, które umożliwiły klientom wyświetlanie obok siebie i porównywanie cen produktów dla różnych opcji pakowania. Dzięki temu klienci mają dużo większą kontrolę nad dostawą. Dostawa następnego dnia dostępna jest jako standard, podobnie jak opcja planowania zapotrzebowania na zbliżające się tygodnie i miesiące.

 – Opracowujemy dla naszych klientów kompleksowe rozwiązanie światowej klasy. Zapewniamy teraz opcję ponownego nawijania na szpulę wszystkich produktów na taśmach, której towarzyszy dostępna w standardzie opcja dostawy następnego dnia. Oferujemy także szereg opcji pakowania w celu zaspokojenia potrzeb klientów, jak również jesteśmy jedynym dystrybutorem oferującym nagradzany, bezpłatny program recyklingu opakowań. Opierając się na sukcesie w Wielkiej Brytanii, przyspieszyliśmy działania związane z wdrożeniem tych usprawnień w naszym europejskim centrum dystrybucji zlokalizowanym w Belgii i jeszcze w tym roku planujemy udostępnić klientom przedstawione nowości w zakresie dostawy – dodaje Haworth.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl