EPLAN w wersji 2.5 już ruszył - EPLAN - OPROGRAMOWANIE PROJEKTOWE - EPLAN FIELDSYS - EPLAN PLATFORM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności EPLAN w wersji 2.5 już ruszył
drukuj stronę
poleć znajomemu

EPLAN w wersji 2.5 już ruszył

EPLAN w wersji 2.5 już ruszył
fot. EPLAN

Nowa wersja 2.5 Platformy EPLAN umożliwia zarządzanie danymi w procesie inżynieryjnym począwszy od procesu planowania, poprzez szczegółowy projekt, aż po produkcję i serwis. Najważniejsze funkcje obejmują przede wszystkim szybką edycję i proste zarządzanie dokumentacją.

 

Wśród wielu korzyści dostarczanych przez najnowszą wersję 2.5 oprogramowania EPLAN jest szybsze tworzenie szablonów makr i uproszczona standaryzacja. Nowy nawigator umożliwiający efektywne tworzenie i modyfikacje makr elektrotechnicznych, rozbudowany edytor listew zaciskowych i usprawnione planowanie tras kablowych oraz obliczanie wymaganych długości kabla dla maszyn z EPLAN FieldSys sprawiają, że projektowanie jest jeszcze bardziej intuicyjne i praktyczne. Zanim ekipa montażowa rozmieści kable, ich ułożenie musi być rozplanowane i w pełni udokumentowane. Korzystając ze schematów, użytkownicy mogą ukończyć plany okablowania wysyłając informacje do wspomnianego modułu EPLAN FieldSys.

Najnowsza wersja Platformy EPLAN już dostępna

Nowe możliwości Platformy EPLAN 2.5

Nowa wersja Platformy EPLAN umożliwia zarządzanie danymi w procesie inżynieryjnym począwszy od procesu planowania, poprzez szczegółowy projekt, aż po produkcję i serwis. Najważniejsze funkcje obejmują przede wszystkim szybką edycję i proste zarządzanie dokumentacją – pozwólcie się Państwo zaskoczyć nowymi możliwościami Platformy EPLAN 2.5.

W ostatnich latach technologia zacisków prężnie się rozwinęła. Obecnie zaciski są kompleksowymi elementami, wykorzystywanymi w najróżniejszych obszarach zastosowań. W wersji 2.5 dostępne jest teraz rozszerzone okno edycji listew zaciskowych. Graficzna prezentacja zacisków oraz funkcje edycji umożliwiają szybką modyfikację i walidację listwy zaciskowej.

W wersji 2.5 Platformy EPLAN w projektach techniki strumieniowej oraz elektrotechniki z zabudową 3D istnieje możliwość generowania wymaganych rysunków i dokumentacji dla produkcji w ustandaryzowany i w maksymalnym stopniu zautomatyzowany sposób.

W połączeniu z nowym, automatycznym wymiarowaniem pozycji zasobów, otworów lub wycięć w widokach modeli, wersja EPLAN Pro Panel 2.5 umożliwia standaryzowane, zautomatyzowane, a tym samym pozwalające zaoszczędzić czas tworzenie dokumentacji wykonawczej.

Głównym wyzwaniem w procesach inżynieryjnych jest zarządzanie wersjami dokumentacji i nadzór nad rewizjami. Dlatego nowa Platforma EPLAN w wersji 2.5 oferuje szczegółowe zarządzanie rewizjami dla stron i obszarów edycji. Części projektu, takie jak struktury funkcjonalne, lokalizacje i branże mogą być niezależnie skorygowane, co oznacza, że zmiany pozostają przejrzyste w całym projekcie, dla wszystkich uczestników projektu przez cały czas.

Autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania EPLAN w Polsce jest firma AB-MICRO.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
AB-MICRO Sp. z o.o.
ul. Kulczyńskiego 14, Warszawa
tel.  32 721 60 00
fax.  32 721 60 01
www.abmicro.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl