Kanlux z Laurem Klienta 2015 - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - KANLUX - LAUR KLIENTA - CODIA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kanlux z Laurem Klienta 2015
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanlux z Laurem Klienta 2015

Kanlux z Laurem Klienta 2015

Firma Kanlux po raz kolejny została wyróżniona Złotym Laurem Klienta. Nagroda przyznana w kategorii „Oprawy oświetleniowe” stanowi potwierdzenie rozpoznawalności marki na rynku oraz wysoką ocenę oferty produktowej Kanlux.

Celem tego popularnego, ogólnopolskiego projektu konsumenckiego jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, marek i usług w swoich kategoriach. Otrzymanie Złotego Lauru stanowi potwierdzenie, że oferta Kanlux spełnia oczekiwania Klientów, a produkty dopasowane są do ich potrzeb. 

Laur Klienta to kolejne wyróżnienie przyznane firmie Kanlux w bieżącym roku. W lutym czytelnicy magazynu "Elektrosystemy" przyznali rodzinie opraw CODIA LED tytuł ELEKTROPRODUKT ROKU 2014 w kategorii "Technika świetlna". W marcu z kolei Kanlux wziął udział w Międzynarodowych Targach ŚWIATŁO 2015, gdzie otrzymał wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Wyrób Targów w kategorii „Źródła światła” dla GIO LED oraz I nagrodę w kategorii „Oprawy architektoniczne” dla rodziny opraw TINI LED.  Kolejnym cennym trofeum był, uzyskany w prestiżowym konkursie European Business Awards, medal oraz tytuł Ruban d'Honneur w kategorii "The Business of the Year Award with Turnover of €26-150m".

 – Portfolio Kanlux z każdym rokiem zyskuje na coraz większej atrakcyjności, nic więc dziwnego, że powiększa również grono zadowolonych klientów. Warto śledzić działalność firmy, ponieważ w ciągu najbliższych miesięcy zapowiedzianych jest kilka nowych zmian, dzięki którym Kanlux ma szansę stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej wybieranych marek na rynku – zapowiada firma w komunikacie.

Źródło: Kanlux

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl