Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami - CZUJNIKI - UŁAMKOWY EFEKT HALLA - MEMS - SYSTEM CZUJNIKÓW - CZUJNIK RUCHU - CZUJNIK TEMPERATURY - ROHM - ZESTAW DEWELOPERSKI - PŁYTKA EWALUACYJNA - PLATFORMA ROZWOJOWA - HOT SWAP - CZUJNIK OŚWIETLENIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami

Zestaw ewaluacyjny firmy Rohm z sześcioma czujnikami
fot. Farnell element14

Farnell element14 ogłosił wprowadzenie do oferty modułowej platformy czujnikowej Rohm Multisense Evaluation Kit, która zapewnia wiele możliwości w zakresie rozbudowywania projektów o czujniki wymieniane w trakcie pracy (hot swap). Klienci mogą testować i wymieniać sześć popularnych czujników marki Rohm w aplikacjach przenośnych na większości platform potrafiących działać jako host USB.

Zestaw obejmuje płytę główną podłączaną do hosta oraz sześć modułów czujników, w tym czujnik wykorzystujący efekt Halla, analogowy czujnik oświetlenia otoczenia, cyfrowy czujnik oświetlenia otoczenia, czujnik UV, czujnik ruchu MEMS oraz czujnik temperatury.

Obsługująca wiele czujników płyta główna łączy się z hostem za pośrednictwem połączenia USB i pozwala na zamontowanie jednego czujnika naraz. Dostępne są już sterowniki do popularnych platform, takich jak Raspberry Pi, BeagleBone Black i innych, w tym Windows.

Ta szeroka gama czujników znajdzie zastosowanie w takich dziedzinach jak: automatyka budynków, rozwiązania z zakresu oświetlenia, Internet rzeczy czy ochrona mienia, czyli w obszarach, które firma element14 chętnie i kompleksowo wspiera. W ramach inicjatywy DreamBoard społeczności element14, która polegała na stworzeniu przez członków własnych unikatowych zestawów rozwojowych, czujniki temperatury i akcelerometry były najpopularniejszymi wyborami.

W niedawnym badaniu przeprowadzonym przez firmę element14 na 3500 konsumentów 68% respondentów umieściło ochronę zdrowia na szczycie listy obszarów, na których powinna koncentrować się technologia, przed odnawialnymi źródłami energii i kwestiami ochrony środowiska naturalnego. Prezentowany zestaw, dostępny w cenie 229,82 zł, idealnie sprawdzi się przy projektowaniu aplikacji skierowanych na te właśnie, burzliwie rozwijające się obszary.

Będący najnowszą pozycją w wiodącej na rynku ofercie zestawów rozwojowych, Rohm Multisense Evaluation Kit sprzedawany jest przez firmę Farnell element14 w Europie.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl