Oprogramowanie MATLAB i Simulink w pakiecie dla studentów - MATLAB - STUDENCI - OPROGRAMOWANIE PROJEKTOWE - KONKURS TECHNOLOGICZNY - RASPBERRY PI - ARDUINO - FARNELL ELEMENT14 - SIMULINK - MATHWORKS - PROGRAMOWANIE ROBOTÓW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Oprogramowanie MATLAB i Simulink w pakiecie dla studentów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprogramowanie MATLAB i Simulink w pakiecie dla studentów

Oprogramowanie MATLAB i Simulink w pakiecie dla studentów

Firma Farnell element14 została oficjalnym dystrybutorem pakietu MATLAB® and Simulink® Student, będącego zestawem profesjonalnych narzędzi pozwalających studentom na modelowanie, symulowanie i analizowanie projektów z poziomu oprogramowania, a następnie programowanie sprzętu za pomocą narzędzi wykorzystywanych na co dzień przez inżynierów i naukowców.

Pakiet MATLAB and Simulink Student Suite zawiera wszelkie narzędzia potrzebne studentom do tworzenia świetnych projektów opartych na popularnych i tanich platformach sprzętowych. Obejmuje on także bezpłatne pakiety pomocy technicznej w zakresie sprzętu.

MATLAB i Simulink umożliwiają studentom, pasjonatom, majsterkowiczom oraz użytkownikom niekomercyjnym korzystanie z projektowania z wykorzystaniem modeli (Model-Based Design, MBD) – czyli matematycznego i wizualnego podejścia do tworzenia złożonych systemów sterujących – dzięki czemu mogą oni tworzyć bardziej skomplikowane projekty bez konieczności posiadania wiedzy z zakresu programowania. Pozwala to użytkownikom na rozwijanie umiejętności istotnych w kontekście kariery, ponieważ aplikacje MATLAB i Simulink są powszechnie wykorzystywane w inżynierii i nauce.

Oferowany pakiet zawiera rozwiązania MATLAB, Simulink oraz 10 dodatkowych produktów. Pakiety pomocy technicznej do Arduino i Raspberry Pi są dostępne bez dodatkowych opłat. Dzięki tym dodatkowym zestawom narzędzi użytkownicy mogą dostosować swoje oprogramowanie tak, aby spełniało ich potrzeby w zakresie sterowania, przetwarzania sygnałów, testowania czy pomiarów, a także tworzyć liczne projekty — od stacji pogodowych po roboty rozpoznające rysy twarzy. Dodatkowe 10 produktów obejmuje zestawy narzędzi do systemu sterowania, pozyskiwania danych, systemu cyfrowego przetwarzania sygnałów (DSP), przetwarzania obrazu, sterowania przyrządami, optymalizacji, przetwarzania sygnałów, statystyki oraz uczenia się maszyn czy obliczeń symbolicznych.

  Firma Farnell element14 oraz jej społeczność online zapewniają bogate w zasoby środowisko naukowe dla studentów i majsterkowiczów, którzy realizują swoje pomysły dzięki takim platformom sprzętowym jak Arduino czy Raspberry Pi. MathWorks cieszy się z nawiązania partnerstwa z firmą Farnell element14, dzięki któremu dołączyliśmy do tej społeczności i możemy przyspieszyć tempo rozwoju technologii i innowacji  mówi Amnon Gai, kierownik ds. rozwoju korporacyjnego i programów partnerskich w MathWorks. 

Więcej informacji na temat korzystania z rozwiązań MATLAB i Simulink można uzyskać na webinariach organizowanych przez element14. Zapoznaj się również z konkursem Teacher’s Pet Students’ Robotics Challenge, którego uczestnicy będą wykorzystywać rozwiązania MATLAB i Simulink do tworzenia programowalnych robotów w celu znalezienia rozwiązań dla najpowszechniejszych problemów, z którymi muszą mierzyć się studenci.

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach MATLAB i Simulink, dołącz do Hangouta Google, który odbędzie się 10 czerwca o godzinie 15:30 czasu GMT.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl