Kanlux SA laureatem wyróżnienia „Ruban d’Honneur” w konkursie European Business Awards - KANLUX - EUROPEAN BUSINESS AWARDS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kanlux SA laureatem wyróżnienia „Ruban d’Honneur” w konkursie European Business Awards
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanlux SA laureatem wyróżnienia „Ruban d’Honneur” w konkursie European Business Awards

Kanlux SA laureatem wyróżnienia „Ruban d’Honneur” w konkursie European Business Awards

Firma Kanlux SA dołączyła do grona finalistów drugiego etapu konkursu European Business Awards, otrzymując prestiżowy tytuł „Ruban d’Honneur”. O wyróżnienie to konkurowało tysiące organizacji z całej Europy.

Panel sędziowski, w skład którego weszli cenieni naukowcy, głowy państw, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele mediów, wyłonił 110 najbardziej wyróżniających się w ubiegłym roku europejskich firm. Do ścisłego finału zakwalifikowało się sześć polskich przedsiębiorstw. Kanlux SA, ubiegać się będzie o tytuł Firmy Roku („Business of the Year Award with Turnover of €26-150m”), konkurując z organizacjami z Wielkiej Brytanii, Francji, Litwy, Słowenii, Grecji, Belgii i Austrii. Finalistów doceniono przede wszystkim za sukcesy osiągnięte w roku 2014, w tym innowacje, etyczne podejście do biznesu, a także działania PR i stan finansowy. 

Lista laureatów: businessawardseurope.com/RDH/2014

Ideą konkursu European Business Awards jest promocja przedsiębiorstw wyróżniających się innowacyjnością, zrównoważonym rozwojem oraz rozwiązaniami biznesowymi najwyższej jakości. Rygorystyczna ocena uczestników i wyłaniania laureatów sprawia, że przynależność do grona firm wyróżnionych w konkursie European Business Awards to dziś jedno z najbardziej pożądanych wyrazów uznania w Europie. Cały zespół Kanlux SA jest dumny, że może uczestniczyć w takim wydarzeniu jak konkurs European Business Awards i składa gratulacje wszystkim zdobywcom tytułu „Ruban d'Honneur” - najbardziej wyjątkowym firmom z całej Europy.  

Warto przy tej okazji przypomnieć, że jeszcze do 24 lutego trwa także głosowanie publiczności na Najlepszą Firmę roku 2014, zwycięzcy otrzymają wyróżnienie „National Public Champion”. Link do głosowania na Kanlux SA: businessawardseurope.com/vote/detail/poland/12206

Źródło: Kanlux

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl