Nowości w ofercie Bemko - OPRAWA ULICZNA LED - BEMKO - NAŚWIETLACZ LED
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowości w ofercie Bemko
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowości w ofercie Bemko

Nowości w ofercie Bemko
źródło: BEMKO

Firma BEMKO oferuje nowy model naświetlacza typu LED 100W (2x50W) z serii KALIT, który jest idealnym zamiennikiem dla opraw halogenowych 500W.

Projektor  wykonany został w technologii LED COB (ang. Chip On Board). Posiada dwa niezależne źródła światła. Każde z nich zasilanie jest osobnym zasilaczem. Obudowa wyposażona w solidny radiator, który zapewnia idealne odprowadzanie ciepła. Naświetlacz wyposażony jest w hartowaną szybę, która zapewnia wysoki stopień ochrony przed wodą oraz pyłem.  Takie połączenie zapewnia długotrwałą i bezproblemową pracę całego układu. Dzięki wysokiemu strumieniowi świetlnemu idealnie nadaje się do oświetlenia parkingów, bram, podjazdów, ekspozycji, obiektów sportowych. Doskonale współpracuje z czujnikami ruchu

Oprawy PLED występują w dwóch kolorach obudowy: czarnym oraz szarym. Naświetlacze dostępne są również w wersji z czujnikiem ruchu typu PIR: modele S-PLED -10W, 20W oraz 30W oraz wersje przenośne R-PLED: 10W, 30W i 50W.

OPRAWA ULICZNA CAS3

Oprawy uliczne CASPO CAS3 firmy BEMKO dostępne w wersjach o mocy 60W, 90W oraz 120W i max. strumieniu świetlnym odpowiednio 5400lm/8100lm/10800lm.

Są to oprawy oświetleniowe wyposażone w wysokowydajne źródła światła LED, charakteryzujące się niskim zużyciem energii oraz brakiem emisji promieniowania UV i IR. Mogą być wykorzystywane, jako zamiennik opraw drogowych ze źródłem metalohalogenkowym lub sodowym.

Zasilanie: 230V/50Hz Temperatura barwowa: 6000K. Średnica uchwytu: 60mm.

Oprawa uliczna Bemko

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bemko Sp. z o.o.
ul. Annopol 21, Warszawa
tel.  022 732 11 85
www.bemko.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl