Karty interfejsowe IXXAT PC/CAN w nowych wersjach na szynę PCI - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - MOTORYZACJA - SIECI PRZEMYSŁOWE - HMS INDUSTRIAL NETWORKS - SIECI CAN - KARTY INTERFEJSOWE - SZYNA PCI
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Karty interfejsowe IXXAT PC/CAN w nowych wersjach na szynę PCI
drukuj stronę
poleć znajomemu

Karty interfejsowe IXXAT PC/CAN w nowych wersjach na szynę PCI

Karty interfejsowe IXXAT PC/CAN w nowych wersjach na szynę PCI
fot. HMS Industrial Networks

HMS Industrial Networks wprowadza na rynek 2 nowe karty CAN na szynę PCI o symbolach CAN-IB300/PCI i CAN-IB400/PCI, umożliwiające modułową rozbudowę do czterech interfejsów CAN. Są one dostarczane wraz z rozbudowanym sterownikiem i zestawem narzędzi programowych.

Elastyczne i uniwersalne karty z serii IXXAT CAN-IB mogą znaleźć wiele zastosowań zarówno w aplikacjach przemysłowych, jak i motoryzacyjnych. Pozwalają na podłączenie komputera do sieci CAN w celu ułatwienia i przyspieszenia wykonywania analiz, konfiguracji i rozwiązywania ewentualnych problemów komunikacyjnych. Nowe karty PCI stanowią rozszerzenie rodziny CAN-IB obejmującej również karty standardu PCIe, PCIe-Mini i PCIe-104.

Ze względu na modułową konstrukcję, nowe karty interfejsowe CAN-IB mogą znaleźć zastosowanie w szerokiej gamie aplikacji. Oprócz czterech kanałów CAN high-speed, obsługują też standard CAN low-speed. Co więcej, mogą być wyposażone w maksymalnie cztery interfejsy LIN lub K-Line, jak również inne dostosowane do wymogów klienta. Tak dużą elastyczność osiągnięto dzięki zweryfikowanej i przetestowanej koncepcji, zastosowanej już wcześniej w kartach PCIe, wykorzystującej system modułów piggy-back.

Obie karty występują w formacie standardowym i niskoprofilowym. Opcjonalnie mogą być dostarczane w wersji z izolacją galwaniczną.

CAN-IB300/PCI to tania karta pasywna, natomiast CAN-IB400/PCI jest kartą aktywną z 32-bitowym systemem mikroprocesorowym umożliwiającym inteligentne zarządzanie i filtrowanie wiadomości odbieranych i wysyłanych przez kartę. Ta cecha jest szczególnie przydatna w aplikacjach wymagających wstępnego przetwarzania danych.

Wszystkie karty CAN-IB zapewniają zgodność nie tylko ze sterownikami IXXAT dla Windows (VCI), lecz również ze sterownikami czasu rzeczywistego (ECI dla Linux, RTX, Intime, QNX, VxWorks). Podobnie, są zgodne z interfejsami IXXAT API dla standardów CANopen i SAE J1939. Do analizy sieci CAN i CAN-FD firma HMS oferuje rozbudowane narzędzie analityczne canAnalyser pracujące w środowisku Windows.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.ixxat.com/interfaces

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ELMARK Automatyka S.A.
ELMARK Automatyka S.A.
ul. Niemcewicza 76, Warszawa-Wesoła
tel.  22 773 79 37
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl