Kanlux reprezentantem Polski w programie European Business Awards 2014/2015 - NAGRODA - KANLUX - EUROPEAN BUSINESS AWARDS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kanlux reprezentantem Polski w programie European Business Awards 2014/2015
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanlux reprezentantem Polski w programie European Business Awards 2014/2015

Kanlux reprezentantem Polski w programie European Business Awards 2014/2015

Firma Kanlux zdobyła prestiżowy tytuł National Champion w konkursie European Business Awards. Wraz z wyselekcjonowanym gronem innych firm będzie reprezentować Polskę w kolejnych etapach konkursu wspieranego przez liderów, naukowców, media i przedstawicieli politycznych z całej Europy.

European Business Awards jest niezależnym europejskim programem promującym dokonania liderów innowacyjności, którzy osiągają dobre wyniki finansowe i jednocześnie działają w sposób odpowiedzialny społecznie. W krótkim czasie program stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Europie, a przyznawane w nim wyróżnienie zyskało miano jednego z najważniejszych w biznesie. 

 – European Business Awards odnosi coraz większe sukcesy, inspirując przedsiębiorców i pomagając poprawić konkurencyjność firm na rynku europejskim. Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów krajowych - udział w konkursie to duże osiągnięcie. Wszystkim z nich życzę powodzenia na kolejnym etapie – skomentował wyniki pierwszego etapu konkursu Adrian Tripp, dyrektor generalny European Business Awards.

W kolejnym etapie konkursu Kanlux przygotuje wideoprezentację przedstawiającą swoją działalność i drogę jaką odbyła firma w ciągu ostatnich 25 lat na rynku. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji, jurorzy przyznają wybranym kandydatom tytuł "Ruban d'Honneur". Firmy uhonorowane tym zaszczytnym tytułem wezmą udział w wielkim finale, który odbędzie się wiosną 2015.

Prezentacja weźmie też udział w dwuetapowym głosowaniu publicznym, w ramach którego wyłonieni zostaną zwycięzcy z każdego kraju.

Lista polskich firm w programie European Business Awards

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl