Sterowniki LED, przetwornice i stabilizatory impulsowe firmy RECOM Power dostępne w Farnell element14 - ELEKTRONIKA - DYSTRYBUCJA - KONWERTERY - PRZETWORNICE - STEROWNIKI LED - FARNELL ELEMENT14 - RECOM POWER - STABILIZATORY IMPULSOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Sterowniki LED, przetwornice i stabilizatory impulsowe firmy RECOM Power dostępne w Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Sterowniki LED, przetwornice i stabilizatory impulsowe firmy RECOM Power dostępne w Farnell element14

Sterowniki LED, przetwornice i stabilizatory impulsowe firmy RECOM Power dostępne w Farnell element14
fot. RECOM

Farnell element14 ogłasza umowę globalną z firmą RECOM Power

Firma Farnell element14, dystrybutor rozwiązań technologicznych i inżynieryjnych, rozszerzyła swoją globalną bazę dostawców rozwiązań zasilających o firmę RECOM Power, innowacyjnego lidera z branży wytwarzania i dystrybucji przetwornic i stabilizatorów impulsowych. Partnerstwo globalne jest następstwem obfitej w sukcesy współpracy firm RECOM i element14 w Azji.

 – Na przestrzeni ostatniej dekady firma RECOM mocno inwestowała w rozwój produktów, podniesienie jakości oraz rozszerzanie swojej obecności na rynku globalnym. Nasza współpraca w rejonie Azji i Pacyfiku sprawia, że jesteśmy podekscytowani, udostępniając naszą ofertę produktów firmy RECOM również klientom w Europie i obu Amerykach – powiedział Richard Halliday, Globalny dyrektor ds. produktów w firmie Premier Farnell. 

 – Cieszymy się z możliwości rozszerzenia naszej współpracy z firmą Premier Farnell na obszary EMEA i obu Ameryk. Globalny zasięg firmy Premier Farnell to teraz również nasz zasięg, co daje nam pewność, że nasi wspólni klienci na całym świecie skorzystają na tym, że to właśnie ta firma będzie zajmować się dostarczaniem im rozwiązań zasilających – mówi Karsten Bier, Dyrektor generalny w firmie RECOM. 

Firma Farnell element14 będzie dysponować zapasami magazynowymi setek produktów RECOM Power, w tym szeroką gamą przetwornic DC/DC i AC/DC, regulatorów impulsowych oraz driverów LED. Produkty te, z gwarancją wysyłki tego samego dnia, można nabyć poprzez stronę Farnell.com.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl