Energa zaoferuje sprzedaż energii w pakiecie z oprogramowaniem - MICROSOFT - OPROGRAMOWANIE - ENERGA - SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ - MICROSOFT OFFICE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Energa zaoferuje sprzedaż energii w pakiecie z oprogramowaniem
drukuj stronę
poleć znajomemu

Energa zaoferuje sprzedaż energii w pakiecie z oprogramowaniem

Energa zaoferuje sprzedaż energii w pakiecie z oprogramowaniem

Energa wprowadza pierwszą w Polsce ofertę łączącą sprzedaż energii elektrycznej  i usługi Office 365. To efekt partnerskiej współpracy Grupy Energa z firmą Microsoft.

Nowa propozycja Grupy Energa i Microsoft skierowana jest do segmentu gospodarstw domowych. W ramach oferty pod nazwą Energa 365 klient otrzymuje gwarancję stałej ceny za energię elektryczną nawet do trzech lat  oraz możliwość zakupu jednego z dwóch wariantów subskrypcji Office 365 za zaledwie 1 zł (Office 365 Personal lub Office 365 dla Użytkowników Domowych), z licencją sybskrypcyjną ważną przez 12 miesięcy od momentu aktywacji. To pierwszy taki produkt na rynku energetycznym w Polsce – połączenie w jednym pakiecie energii elektrycznej z usługami online lidera branży nowych technologii.

Office 365 daje dostęp do pełnych wersji znanych aplikacji Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher), wzbogaconych m.in. o 1 terabajt (TB) miejsca na dysku online OneDrive oraz minuty na rozmowy w popularnej aplikacji Skype. Usługa pozwala korzystać z dostępu do dokumentów zapisanych online nie tylko na komputerze, ale też na smartfonie czy tablecie, w tym również iPadzie, z praktycznie dowolnego miejsca. Office 365 w wersji dla Użytkowników Domowych można jednocześnie zainstalować nawet na pięciu komputerach (zarówno PC, jak i MAC) oraz urządzeniach mobilnych.

 ‒ Współpraca z Energą przy zupełnie nowym podejściu do budowania ich oferty jest wyjątkową na polskim rynku okazją, aby upowszechniać technologie, które pozwalają zwiększać osobistą efektywność, po prostu czynić nasze życie choćby nieco łatwiejszym, a na pewno lepiej zorganizowanym. Z aplikacjami Office 365 i cyfrowym dostępem do informacji o swoim koncie, użytkownicy mogą m.in. lepiej kontrolować swoje wydatki, korzystać ze swoich plików czy zdjęć dokładnie wtedy, kiedy potrzebują, zwyczajnie oszczędzać czas z pomocą wydajnych narzędzi. Klienci Energi zyskają też dostęp do 1 terabajta na wirtualnym dysku OneDrive, co pozwoli nie tylko wygodnie przechowywać wszystkie dane, ale też w prosty sposób udostępniać na przykład zdjęcia z wakacji rodzinie czy znajomym – mówi Przemysław Szuder, Dyrektor Operacyjny w polskim oddziale Microsoft.

W ramach oferty klienci Energi otrzymują dodatkowo dostęp do Elektronicznego Biura Obsługi Klientów, a tym samym opcję korzystania z wygodnego konta w eBOK, które umożliwia sprawdzanie faktur, terminów płatności, salda, itp., jak również z elektronicznej faktury i płatności on-line. Klient automatycznie otrzymuje także możliwość przystąpienia do programu bonusowego Payback, który umożliwia zbieranie punktów za opłacanie terminowo faktur za energię elektryczną, jak również płacenie za prąd punktami zebranymi u wszystkich Partnerów Payback.  

Oferta zakupu Office 365 razem z energią elektryczną skierowana jest do nowych i obecnych klientów Energi.    

 ‒ Wspólna propozycja Energi i Microsoftu, w której łączymy energię elektryczną z usługą Office 365 to innowacyjna oferta dla klientów rynku energetycznego. Klienci Energi wybierając naszą ofertę nie tylko otrzymują unikalny na rynku produkt, ale także stają się ambasadorami użytkowania legalnego i bezpiecznego oprogramowania komputerowego. Przewidujemy, że oferta będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem, a to nie jest nasze ostatnie słowo. Pracujemy nad kolejnymi propozycjami produktów i usług dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Będą one dostępne w dynamicznie rozwijającej się sieci sprzedaży Energi oraz we wszystkich kanałach zdalnego dostępu i  e-Sklepie poprzez naszą stronę internetową ‒ podkreśla Leszek Nowak, prezes spółki Energa Obrót. 

Segment sprzedaży Grupy Energa poza nową ofertą sprzedażową, wdraża również nowe rozwiązania obsługowe, w tym system rozliczeń i nowe, prostsze faktury. Prognozowane rozliczenia dokonywane do niedawna w trybie cztero- lub sześciomiesięcznym zostały zastąpione dwumiesięcznym cyklem rozliczeniowym opartym na faktycznym zużyciu. Grupa wycofywała się z prognoz od początku roku, obecnie zmiana objęła już wszystkie gospodarstwa domowe. Nowy sposób rozliczeń dokonywany jest w oparciu o odczyty przeprowadzane przez pracowników firmy i zdalne odczyty z inteligentnych liczników AMI, których firma zainstalowała już ponad 400 tysięcy.

Nowemu systemowi rozliczeń towarzyszy wprowadzana zmiana faktur na bardziej czytelne i  funkcjonalne. Nowy dokument rozliczeniowy w prostszy niż dotychczas sposób opisuje najważniejsze informacje związane ze zużyciem energii oraz regulowaniem płatności. Takie przejrzyste faktury  otrzymuje już połowa klientów Energi - zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Do końca roku dołączą do nich pozostali na terenie dystrybucyjnym Grupy. Natomiast do końca 2016 roku firma planuje wprowadzenie takich faktur  w całej Polsce.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl