Firma KANLUX wyróżniona przez program Laur Klienta - NAGRODA - LAUREAT - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - KANLUX - LAUR KLIENTA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Firma KANLUX wyróżniona przez program Laur Klienta
drukuj stronę
poleć znajomemu

Firma KANLUX wyróżniona przez program Laur Klienta

Firma KANLUX wyróżniona przez program Laur Klienta

W tym roku swój jubileusz obchodzi program Laur Klienta, którego kapituła postanowiła uczcić dziesięciolecie obecności tej nagrody na rynku i wśród laureatów wszystkich dotychczasowych edycji wyłoniła tych, którzy zasługują na szczególne wyróżnienie, przyznając im tytuł Lidera Dekady Konkursu (2004-2014).

W tym wyjątkowym gronie znalazła się również firma Kanlux, która w ciągu ostatniej dekady osiągała najwyższe wyniki w ogólnopolskich rankingach w kategorii „oprawy oświetleniowe”, ciesząc się uznaniem swoich Klientów.

 – Z prawdziwą przyjemnością przyjmujemy to wyróżnienie, szczególnie w tym jubileuszowym roku, ciesząc się, że już od tak wielu lat nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania, a produkty, jakie regularnie wprowadzamy na rynek, dopasowane są do potrzeb naszych Klientów. Dziękujemy za Państwa zaufanie i wybór marki Kanlux. Mamy nadzieję, że kolejne dziesięciolecia będą równie udane. To właśnie dzięki naszym znakomitym specjalistom w dziedzinie techniki oświetleniowej, przywiązywaniu ogromnej wagi do jakości produktów, profesjonalnemu laboratorium badawczemu, znajdującemu się w strukturach firmy, a przede wszystkim naszym Klientom, mogliśmy osiągnąć tak wiele, a to co najciekawsze, dopiero przed nami – czytamy w komunikace firmy.

Warto dodać, że w tym roku Kanlux świętuje okrągłą XXV rocznicę

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl