RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - PLC - KONSERWACJA INSTALACJI - PHOENIX CONTACT - RS COMPONENTS - STEROWANIE SILNIKIEM ELEKTRYCZNYM - SYSTEMY PRZENOŚNIKÓW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact
drukuj stronę
poleć znajomemu

RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact

RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact
fot. RS Components

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, znacząco powiększyła ofertę dla elektryków i inżynierów serwisowych w zakresie systemów elektrycznych i automatyki firmy Phoenix Contact.

RS jest autoryzowanym globalnym dystrybutorem produktów Phoenix Contact. Obie firmy ściśle współpracują na światowych rynkach, aby dostarczać wysoce innowacyjne produkty wraz z najwyższej klasy obsługą. Dostępna dzięki RS w Europe i Azji bogata oferta Phoenix Contact obejmuje między innymi, złącza PCB, bloki zaciskowe, kondycjonowanie sygnałów, przekaźniki, przekaźniki z interfejsem, produkty PLC i zasilacze.

Produkty Phoenix Contact znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakresie konserwacji paneli, systemach przenośników i sterowania silnikiem w obrębie takich sektorów, jak automatyka przemysłowa (w szczególności przemysł motoryzacyjny), przemysł przetwórczy (w tym środki chemiczne i petrochemiczne, żywność i napoje), konstruowanie maszyn i obudów oraz przemysł energetyczny, w tym dostawcy prądu oraz sektory fotowoltaiczne i związane z energią wiatrową.

Przełomowa technologia zastosowana w wielu produktach Phoenix Contact, takich jak przekaźniki, bloki zaciskowe i złącza, to technika przyłączeniowa Push-in firmy Phoenix Contact, dzięki której inżynierowie serwisowi i elektrycy mogą szybciej i łatwiej mocować kable do urządzeń, oszczędzając w ten sposób czas i środki operacyjne. Technologia złącza wtykowego Push-in nie wymaga użycia narzędzi i polega na bezpośrednim przyłączaniu zarówno przewodów litych, jak i przewodów prefabrykowanych z końcówkami tulejkowymi. Sprężyna stykowa umożliwia łatwe mocowanie przewodów z końcówkami tulejkowymi o przekroju już od 0,34 mm2 będąc równocześnie poddaną działaniu wysokich sił „wyciągających”. Przewody można łatwo odłączyć za pomocą dowolnego narzędzia, unikając bezpośredniego kontaktu z elementami pod napięciem.

Więcej informacji na temat pełnej gamy produktów firmy Phoenix Contact można uzyskać na stronie RS Components.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Phoenix Contact Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 57-59, Wrocław
tel.  071 39 80 410
www.phoenixcontact.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl