RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - PLC - KONSERWACJA INSTALACJI - PHOENIX CONTACT - RS COMPONENTS - STEROWANIE SILNIKIEM ELEKTRYCZNYM - SYSTEMY PRZENOŚNIKÓW
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact
drukuj stronę
poleć znajomemu

RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact

RS Components zwiększa wsparcie dla elektryków i inżynierów serwisowych rozbudowaną ofertą produktów Phoenix Contact
fot. RS Components

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, znacząco powiększyła ofertę dla elektryków i inżynierów serwisowych w zakresie systemów elektrycznych i automatyki firmy Phoenix Contact.

RS jest autoryzowanym globalnym dystrybutorem produktów Phoenix Contact. Obie firmy ściśle współpracują na światowych rynkach, aby dostarczać wysoce innowacyjne produkty wraz z najwyższej klasy obsługą. Dostępna dzięki RS w Europe i Azji bogata oferta Phoenix Contact obejmuje między innymi, złącza PCB, bloki zaciskowe, kondycjonowanie sygnałów, przekaźniki, przekaźniki z interfejsem, produkty PLC i zasilacze.

Produkty Phoenix Contact znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakresie konserwacji paneli, systemach przenośników i sterowania silnikiem w obrębie takich sektorów, jak automatyka przemysłowa (w szczególności przemysł motoryzacyjny), przemysł przetwórczy (w tym środki chemiczne i petrochemiczne, żywność i napoje), konstruowanie maszyn i obudów oraz przemysł energetyczny, w tym dostawcy prądu oraz sektory fotowoltaiczne i związane z energią wiatrową.

Przełomowa technologia zastosowana w wielu produktach Phoenix Contact, takich jak przekaźniki, bloki zaciskowe i złącza, to technika przyłączeniowa Push-in firmy Phoenix Contact, dzięki której inżynierowie serwisowi i elektrycy mogą szybciej i łatwiej mocować kable do urządzeń, oszczędzając w ten sposób czas i środki operacyjne. Technologia złącza wtykowego Push-in nie wymaga użycia narzędzi i polega na bezpośrednim przyłączaniu zarówno przewodów litych, jak i przewodów prefabrykowanych z końcówkami tulejkowymi. Sprężyna stykowa umożliwia łatwe mocowanie przewodów z końcówkami tulejkowymi o przekroju już od 0,34 mm2 będąc równocześnie poddaną działaniu wysokich sił „wyciągających”. Przewody można łatwo odłączyć za pomocą dowolnego narzędzia, unikając bezpośredniego kontaktu z elementami pod napięciem.

Więcej informacji na temat pełnej gamy produktów firmy Phoenix Contact można uzyskać na stronie RS Components.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Phoenix Contact Sp. z o.o.
Phoenix Contact Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 57-59, Wrocław
tel.  071 39 80 410
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl