Nowe kondensatory z serii AY2 firmy Vishay w Farnell elemet14 - KONDENSATORY - AUTOMOTIVE - FARNELL ELEMENT14 - VISHAY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe kondensatory z serii AY2 firmy Vishay w Farnell elemet14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe kondensatory z serii AY2 firmy Vishay w Farnell elemet14

Nowe kondensatory z serii AY2 firmy Vishay w Farnell elemet14
fot. Farnell elemet14

Firma Farnell element14 prezentuje i oferuje w sprzedaży nowe kondensatory z serii AY2 firmy Vishay. Wysoki poziom wytrzymałości elektrycznej i mechanicznej czyni te kondensatory odpowiednimi do zastosowań w branży samochodowej. Linia spełnia wymogi AEC-Q200 oraz X1 i Y2, zgodnie z IEC 60384-14.3.

Zastosowania obejmują filtrowanie prądu przemiennego, ładowarki pokładowe oraz zarządzanie akumulatorami w samochodach elektrycznych i pojazdach typu PHEV. Kondensatory są idealnie dostosowane do zastosowań przemysłowych wymagających wysokiej jakości.

 

Kondensatory zawierają ceramiczne dyski z obu stron pokryte srebrem. Wyprowadzenia wykonane są z cynowanego drutu stalowego miedziowanego o średnicy 0,6 mm.

Kondensatory mogą być dostarczane z prostymi wyprowadzeniami o rozstawie 5, 7,5 lub 10 mm. Obudowa wykonana jest z ognioodpornej żywicy epoksydowej, zgodnie ze standardem UL 94 V-0.

Wychodząc naprzeciw potrzebom produkcyjnym klientów, seria dostępna jest w ośmiu przedziałach cenowych. Skorzystać można też z szybkiej i elastycznej wyceny.  Dostępne są także możliwości zaplanowania zamówienia oraz najlepsze w branży rozwiązania obsługi zamówień online, które można zintegrować z infrastrukturą klientów. Dzięki przesyłaniu Zestawienia materiałowego online, wycena jest gotowa w ciągu 24 godzin.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl