Warszawa wybrała sprzedawcę energii elektrycznej - WARSZAWA - SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ - PGE OBRÓT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Warszawa wybrała sprzedawcę energii elektrycznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Warszawa wybrała sprzedawcę energii elektrycznej

Warszawa wybrała sprzedawcę energii elektrycznej

Do końca 2015 r. energię elektryczną dla jednostek organizacyjnych dla miasta stołecznego Warszawy i innych podmiotów powiązanych z miastem sprzedawać będzie PGE Obrót S.A., która zaoferowała najlepsze warunki handlowe oraz jakość obsługi posprzedażowej. W przetargu udział wzięły także: Tauron, Energa, RWE, PKP Energetyka.

Łączny wolumen objęty kontraktem wynosi  ponad 134 GWh. Energia dostarczana będzie do ponad 3200 punktów poboru. Są wśród nich m.in. szkoły, muzea, teatry, biblioteki, a także: Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami, Zakład Obsługi Systemu Monitoringu i Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się wygrać ten przetarg. Wygrana w tym postępowaniu potwierdza naszą pozycję na rynku, jako firmy gwarantującej stabilne i bezpieczne dostawy energii elektrycznej – mówi Paweł Prządka, Prezes PGE Obrót S.A.

Prezes Paweł Prządka podkreśla przy tym, że konkurencyjność PGE Obrót S.A. to nie tylko cena energii, ale także elastyczność oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta oraz najwyższa jakość obsługi posprzedażowej.

Warszawa to już kolejne duże miasto, które po analizie innych  propozycji  zdecydowało się skorzystać z oferty i usług PGE Obrót S.A. Obecnie Spółka sprzedaje energię m.in. dla Poznania, Białegostoku, Olsztyna i Kielc.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl