Kanlux sponsorem wyprawy na Szczyt Awicenny - KANLUX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kanlux sponsorem wyprawy na Szczyt Awicenny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanlux sponsorem wyprawy na Szczyt Awicenny

Kanlux sponsorem wyprawy na Szczyt Awicenny

W lipcu, kiedy połowa z nas będzie leżeć na słonecznych plażach, a druga połowa pracować w pocie czoła, jeden śmiałek ma zamiar realizować zupełnie inne plany. Alpinista Adam Lazar, na co dzień pracujący jako informatyk, będzie zdobywać mroźny Szczyt Awicenny, liczący 7134 m n.p.m. Oficjalnym sponsorem wyprawy jest Kanlux, chętnie wspierający odważne inicjatywy, natomiast eletroonline.pl obejmuje medialny patronat nad tym wydarzeniem.

Na co dzień Adam pracuje jako informatyk, w którą to pracę wkłada mnóstwo pasji, jednak swoje serce zostawił w górach. Jego przygoda z górami zaczęła się już we wczesnym dzieciństwie, kiedy to, podczas wypraw szkolnych i indywidualnych podróży, oswajał Beskidy, Bieszczady, Góry Świętokrzyskie i wreszcie Tatry. To był jednak tylko wstęp do wielkiej przygody, dlatego też gdy tylko nasz alpinista nabrał nieco wprawy, wyruszył na podbój Alp i Kaukazu. W roku 2011 Adam zdobył najwyższy szczyt Alp i Europy, zwany Dachem Europy, czyli Mont Blanc (4810 m n.p.m.). Rok później podniósł poprzeczkę wspinając się na Elbrus (5642 m n.p.m.), a w roku 2013 również na Kazbek (5033 m n.p.m.). Szczyt Awicenny, leżący w Górach Zaałajskich w Pamirze, w Azji, to kolejny etap w wysokogórskim życiu Adama. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo kibicować naszemu śmiałkowi, ponieważ nie będzie to łatwa wyprawa.

Zachęcamy także do odwiedzania strony Kanlux na Facebooku, gdzie będzie można śledzić relację z przygotowań oraz samej wyprawy. Nie zabraknie też ciekawych konkursów i atrakcyjnych nagród dla czytelników. Będzie się działo!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl