Nowe trójpasmowe świetlówki liniowe T8 w ofercie Kanlux - LUMINOFORY - OPRAWY RASTROWE - ŚWIETLÓWKI LINIOWE - KANLUX - ŚWIETLÓWKI - T8
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe trójpasmowe świetlówki liniowe T8 w ofercie Kanlux
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe trójpasmowe świetlówki liniowe T8 w ofercie Kanlux

Nowe trójpasmowe świetlówki liniowe T8 w ofercie Kanlux
fot. Kanlux

Świetlówki liniowe T8 to wciąż jedne z najbardziej popularnych, tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. To właśnie one są najczęściej montowane w oprawach rastrowych, belkach świetlówkowych czy oprawach hermetycznych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma Kanlux wprowadziła do oferty trójpasmowe świetlówki liniowe T8.

W świetlówkach T8 marki Kanlux zastosowano trójpasmowy luminofor, dzięki czemu zapewniają one zwiększoną skuteczność świetlną oraz wydajność. Szeroka gama modeli T8 i możliwość wyboru między trzema różnymi barwami światła, pozwala na dopasowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Świetlówki T8 marki Kanlux umożliwiają uzyskanie wysokiego poziomu natężenia światła, przy użyciu znacznie mniejszej liczbie źródeł światła, dzięki czemu wspierają oszczędzanie energii przy zachowaniu najwyższej jakości oświetlenia. Parametry tych świetlówek spełniają najwyższe standardy dotyczące efektywności energetycznej oraz zmniejszenia niekorzystnego oddziaływania na środowisko, zgodnie z wymogami Unii Europejskiej i wskazaniami zawartymi w ekoprojekcie.

Ponadto nowe świetlówki T8 charakteryzują się wysoką trwałością, dzięki której znacznie zmniejsza się częstotliwość wymiany świetlówek na nowe, co wpływa na redukcję kosztów eksploatacji instalacji oświetleniowych.

Nowe źródła światła charakteryzują się także bardzo dobrym wskaźnikiem oddawania barw Ra≥80.

Norma dotycząca oświetlenia miejsc pracy (PN-EN 12464–1:2004) nakazuje, by w pomieszczeniach, w których przez dłuższy okres pracują lub przebywają ludzie, poziom Ra nie był niższy niż 80. Wysoki współczynnik Ra w świetlówkach T8 marki Kanlux to gwarancja rzeczywistego odwzorowania barw, a tym samym wyższy komfort pracy. 

Tabela przedstawiająca specyfikację liniowych źródeł światła T8 marki Kanlux:

Tabela przedstawiająca specyfikację liniowych źródeł światła T8 marki Kanlux

Świetlówki T8 marki Kanlux świetnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach przemysłowych, jak i pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak szkoły biura i sklepy. Polecane są również do oświetlania garaży, warsztatów, piwnic, kotłowni i pralni.

Nowe trójpasmowe świetlówki liniowe T8 w ofercie Kanlux:

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl