Przenośny analizator bezpieczeństwa elektrycznego od Fluke Biomedical - URZĄDZENIA MOBILNE - MEDICAL - REZYSTANCJA UZIEMIENIA - FLUKE BIOMEDICAL - ANALIZATOR BEZPIECZEŃSTWA ELEKTRYCZNEGO - ANALIZATORY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przenośny analizator bezpieczeństwa elektrycznego od Fluke Biomedical
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przenośny analizator bezpieczeństwa elektrycznego od Fluke Biomedical

Przenośny analizator bezpieczeństwa elektrycznego od Fluke Biomedical
fot. Fluke Biomedical

Dziś spółka Fluke Biomedical przedstawiła swój najnowszy produkt z oferty bezpieczeństwa elektrycznego – Analizator Bezpieczeństwa Elektrycznego ESA609 łączący przenośność i solidność wykonania z wiodącymi na rynku rozwiązaniami z zakresu zapewniania jakości.

Analizator ESA609 zaprojektowano tak, by spełniał oczekiwania inżynierów pracujących w wielu różnych miejscach, cechuje się wytrzymałą konstrukcją i powleczoną gumą obudową, która pozwala sprostać trudom transportu i chroni urządzenie w razie jego upuszczenia. Ponadto niezwykle lekka konstrukcja i funkcjonalna opaska na rękę sprawiają, że jest to jeden z wygodniejszych przenośnych analizatorów tej klasy.

Ten przenośny analizator to najnowsza propozycja czołowego producenta analizatorów bezpieczeństwa elektrycznego w ofercie rozwiązań z zakresu testowania tego bezpieczeństwa. Pracując zgodnie z globalnymi normami bezpieczeństwa elektrycznego, ESA609 pomyślnie przechodzi testy oparte na normach ANSI/AAMI ES1 i NFPA-99, a częściowo z IEC62353 oraz IEC60601-1.

Urządzenie zapewnia integrację wszystkich funkcji koniecznych do testowania wyrobów medycznych, w przypadku gdy testowanie przewodów odprowadzeń pacjenta nie jest wymagane: napięcia liniowego (sieciowego), rezystencji przewodu uziomowego (uziemienia), prądu urządzenia, prądu upływu oraz testów punktowych.

Obsługa urządzenia nie wymaga szkolenia, a prosta konstrukcja z przyciskami gwarantuje, że testy z ESA609 przebiegają sprawnie. Cała procedura przejścia między kolejnymi testami podstawowymi zajmuje ledwie parę minut. Wytrzymałe przełączniki pozwalają użytkownikowi bez problemu przełączać biegunowość i konfigurację połączeń zerowych między pozycją otwartą i zamkniętą.

 – Bardzo cieszymy się, mogąc wprowadzić ESA609 na rynek testów biomedycznych. Klienci prosili nas o stworzenie analizatora łączącego przenośność i wytrzymałość z precyzją i niezawodnością naszych wcześniejszych urządzeń. ESA609 spełnia wszystkie te oczekiwania – powiedziała Shirin Khanna, manager Fluke Biomedical ds. marketingu.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl