Nowości z zakresu automatyki i sterowania w nowym, elektronicznym czasopiśmie RS Components - APPSTORE - PODZESPOŁY ELEKTRONICZNE - RS COMPONENTS - DESIGN SPARK - GLENN JARRETT - KOMPONENTY AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowości z zakresu automatyki i sterowania w nowym, elektronicznym czasopiśmie RS Components
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowości z zakresu automatyki i sterowania w nowym, elektronicznym czasopiśmie RS Components

Nowości z zakresu automatyki i sterowania w nowym, elektronicznym czasopiśmie RS Components

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, wydała pierwszy numer czasopisma DesignSpark Automation & Control – nowej, elektronicznej publikacji kierowanej do konstruktorów maszyn i podzespołów.
 

Magazyn dostępny jest w wersji na iPady, urządzenia z systemem Android, czytniki Kindle oraz w formacie PDF. Przedstawia najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki i sterowania, w tym nowe produkty i technologie oraz umożliwia pobranie bezpłatnych, zapewniających oszczędność czasu zasobów, takich jak udostępnione przez RS oprogramowanie do projektowania 3D DesignSpark Mechanical oraz biblioteki modeli 3D. Czasopismo jest publikowane w czterech językach – angielskim, niemieckim, japońskim i uproszczonym chińskim. To pierwsza tego rodzaju wielojęzyczna publikacja RS w formacie cyfrowym, adresowana do projektantów maszyn i podzespołów.

Premiera magazynu zbiega się w czasie z wprowadzeniem nowej, bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne, już dostępnej online w sklepach App Store. Aplikacja wysyła regularne powiadomienia o pojawiających się nowych wiadomościach. Użytkownicy aplikacji uzyskują wgląd do aktualności na temat norm branżowych czy głównych zagadnień związanych z bhp oraz powiadamiani są o głównych artykułach nadchodzących wydań.

 – Jako wiodący gracz w sferze globalnej dystrybucji, prowadzonej na wielu różnorodnych rynkach, w tym również w branży automatyki i sterowania, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie inżynierom łatwego dostępu do informacji o nowościach w branży. Ta publikacja, wraz z usługą powiadomień o nowych wiadomościach, umożliwia wszystkim osobom związanym z branżą automatyki i sterowania śledzenie najnowszych wydarzeń w tym sektorze i zapewnia utrzymanie konkurencyjnej pozycji – przyznaje Glenn Jarrett, Global Head of Product Marketing w RS.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl