Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs - ELEKTRONIKA - MIKROKONTROLERY - DYSTRYBUCJA - ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA - TECHNOLOGIE PÓŁPRZEWODNIKOWE - ZIGBEE - FARNELL ELEMENT14 - INTERNET OF THINGS - SILICON LABS - ENERGY MICRO
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs

 Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs
fot. Silicon Labs

Firma Farnell element14, czołowy masowy dystrybutor podzespołów elektronicznych, podpisała umowę bezpośrednią z Silicon Labs – liderem w produkcji wydajnych układów półprzewodnikowych do przetwarzania dużych ilości sygnałów analogowych i mieszanych.

Umowa obejmuje obszar Europy oraz Azji i Pacyfiku. Produkty firmy Silicon Labs są dedykowane do rozwoju rozwiązań z zakresu Internetu rzeczy (IoT – Internet of Things). Oferta obejmuje mikrokontrolery, moduły bezprzewodowe i czujniki oraz układy czasowo-licznikowe do zastosowań opartych na infrastrukturze Internetowej.

W 2013 roku firma Silicon Labs dokonała przejęcia Energy Micro celem rozszerzenia swojej oferty energooszczędnych mikrokontrolerów oraz uzupełnienia oferowanej dotąd gamy wiodących rozwiązań do systemów wbudowanych – z zakresu łączności bezprzewodowej w paśmie subgigahercowym i w standardzie ZigBee.

 – Zawarliśmy umowę bezpośrednią z firmą Silicon Labs, ponieważ rozszerza ona naszą ofertę nagradzanych rozwiązań z dziedziny mikrokontrolerów, modułów bezprzewodowych i czujników. Wsłuchaliśmy się w głosy naszych klientów. Udostępnienie im bogatego wachlarza rozwiązań firmy Silicon Labs, znajdujących się w naszych magazynach, stanowi uzupełnienie naszej oferty w zakresie złączy i sprawia, że klienci mają teraz dostęp do wszystkich potrzebnych im produktów w jednym miejscu – powiedział Mike Buffham, Global Product Director ds. półprzewodników w firmie Farnell element14.

 – Jesteśmy zachwyceni włączeniem firmy Farnell element14 do naszej sieci sprzedaży w Europie oraz rejonie Azji i Pacyfiku. Podejście Farnell element14 do społeczności inżynierów konstruktorów czyni z niej idealnego partnera do promowania naszych produktów wśród inżynierów szukających innowacyjnych rozwiązań z zakresu Internetu rzeczy – powiedział Phil DeMarie, wiceprezes ds. globalnych kanałów sprzedaży w Silicon Labs.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl