Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs - ELEKTRONIKA - MIKROKONTROLERY - DYSTRYBUCJA - ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA - TECHNOLOGIE PÓŁPRZEWODNIKOWE - ZIGBEE - FARNELL ELEMENT14 - INTERNET OF THINGS - SILICON LABS - ENERGY MICRO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs

 Farnell element14 podpisuje umowę bezpośrednią z Silicon Labs
fot. Silicon Labs

Firma Farnell element14, czołowy masowy dystrybutor podzespołów elektronicznych, podpisała umowę bezpośrednią z Silicon Labs – liderem w produkcji wydajnych układów półprzewodnikowych do przetwarzania dużych ilości sygnałów analogowych i mieszanych.

Umowa obejmuje obszar Europy oraz Azji i Pacyfiku. Produkty firmy Silicon Labs są dedykowane do rozwoju rozwiązań z zakresu Internetu rzeczy (IoT – Internet of Things). Oferta obejmuje mikrokontrolery, moduły bezprzewodowe i czujniki oraz układy czasowo-licznikowe do zastosowań opartych na infrastrukturze Internetowej.

W 2013 roku firma Silicon Labs dokonała przejęcia Energy Micro celem rozszerzenia swojej oferty energooszczędnych mikrokontrolerów oraz uzupełnienia oferowanej dotąd gamy wiodących rozwiązań do systemów wbudowanych – z zakresu łączności bezprzewodowej w paśmie subgigahercowym i w standardzie ZigBee.

 – Zawarliśmy umowę bezpośrednią z firmą Silicon Labs, ponieważ rozszerza ona naszą ofertę nagradzanych rozwiązań z dziedziny mikrokontrolerów, modułów bezprzewodowych i czujników. Wsłuchaliśmy się w głosy naszych klientów. Udostępnienie im bogatego wachlarza rozwiązań firmy Silicon Labs, znajdujących się w naszych magazynach, stanowi uzupełnienie naszej oferty w zakresie złączy i sprawia, że klienci mają teraz dostęp do wszystkich potrzebnych im produktów w jednym miejscu – powiedział Mike Buffham, Global Product Director ds. półprzewodników w firmie Farnell element14.

 – Jesteśmy zachwyceni włączeniem firmy Farnell element14 do naszej sieci sprzedaży w Europie oraz rejonie Azji i Pacyfiku. Podejście Farnell element14 do społeczności inżynierów konstruktorów czyni z niej idealnego partnera do promowania naszych produktów wśród inżynierów szukających innowacyjnych rozwiązań z zakresu Internetu rzeczy – powiedział Phil DeMarie, wiceprezes ds. globalnych kanałów sprzedaży w Silicon Labs.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl