Kieleckie spotkania z energią - OZE - TARGI - ZIELONA ENERGIA - KIELCE - ENEX - TARGI KIELCE - EKOTECH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kieleckie spotkania z energią
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kieleckie spotkania z energią

Kieleckie spotkania z energią
fot. Targi Kielce

Jak najlepiej korzystać z odnawialnych źródeł energii? Dlaczego „zielona energia” jest opłacalna? Jak dobrać kolektor słoneczny i czy czekają nas zmiany w opłatach za wywóz śmieci? Na te i inne pytania odpowiadać będą eksperci podczas targów ENEX, ENEX Nowa Energia oraz EKOTECH, które już w przyszłym tygodniu rozpoczną się w Targach Kielce.

„Energia jutra”, „energia przyszłości”, „zielona energia” – pod tymi znanymi wszystkim hasłami kryje się coraz popularniejsza i coraz bardziej doceniana energia pozyskiwana ze źródeł odnawialnych. Na czym polega jej dobrodziejstwo oraz wszystkie jej ekonomiczne i ekologiczne aspekty będą przez 3 dni stanowić temat przewodni kieleckich wystaw.

XVII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XII Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - Nowa Energia to miejsce, w którym wystawcy  prezentują maszyny oraz urządzenia energetyczne i elektroenergetyczne, najnowsze technologie  armatury sieciowej, kolektorów słonecznych, pieców opalanych drewnem czy kotłowni opalanych biomasą. Stoiska targowe każdego roku wypełnia najnowocześniejszy sprzęt związany z odnawianymi źródłami energii, wytwarzaniem, przesyłaniem i dystrybucją energii oraz eksploatacją urządzeń energetycznych i modernizacją już istniejących.

Tegorocznej edycji targów towarzyszy bogaty program bezpłatnych konferencji – ich pełny wykaz można znaleźć na stronie www.enex.pl . Organizatorzy przygotowali między innymi bezpłatne forum „AGRO INWESTOR OZE - spotkania z inwestorami rolniczymi”, które odbędzie się 20 marca. Spotkanie ma na celu przedstawienie możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach rolnych. Wydarzenie będzie okazją do spotkania inwestorów rolnych, dostawców technologii i urządzeń, wykonawców i wszystkich osób zainteresowanych tematem potencjału energetycznego tkwiącego w gospodarstwach rolnych. O ile wykorzystanie biomasy jest już szeroko rozpowszechnione, warto zapoznać się z innymi technologiami wkraczającymi na polski rynek.

Z ekologią na ty!

XV Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH to z kolei wydarzenie poświęcone  nowoczesnym technologiom stosowanym w gospodarowaniu odpadami oraz innowacyjnym rozwiązaniom sprzętowym oraz działaniom sprzyjającym ochronie środowiska. Te targi to także miejsce, w którym poruszane są problemy palące dla branży, to miejsce komentowania ustaw, wyjaśniania przepisów i prezentowania nowych rozwiązań. Ekotech to miejsce zajmujące znaczącą pozycję na liście branżowych wydarzeń nie tylko pod względem szerokiej oferty prezentowanego sprzętu i rozwiązań technologicznych, ale właśnie także jeśli chodzi o konferencje, warsztaty, spotkania brokerskie czy praktyczne szkolenia. Pełen program wydarzeń towarzyszących targom EKOTECH dostępny jest na stronie. www.ekotech.targikielce.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl