Akademia Efektywnego Projektowania na targach Budma - AUTOCAD - TARGI - PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA - KANLUX - BUDMA - PROCAD - ARCHISPACE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Akademia Efektywnego Projektowania na targach Budma
drukuj stronę
poleć znajomemu

Akademia Efektywnego Projektowania na targach Budma

Akademia Efektywnego Projektowania na targach Budma

W dniach 11-14 marca 2014 w Poznaniu podczas tegorocznych targów Budma firma PROCAD organizuje specjalistyczne warsztaty dla projektantów i architektów prowadzone w ramach Akademii Efektywnego Projektowania. Targi będą też dobrą okazją aby z bliska przyjrzeć się oprawom oświetleniowym i źródłom światła marki Kanlux.

Jednym z najciekawszych wydarzeń w ramach Archispace na targach BUDMA będzie 16 bezpłatnych warsztatów projektowych i szkoleń dla architektów oraz projektantów z cyklu Archispace - Akademia Efektywnego Projektowania, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów PROCAD. Będzie to znakomita okazja, by wzbogacić swoją wiedzę, poznać najnowsze trendy, technologie projektowe, a także wymienić cenne doświadczenia. Wszyscy uczestnicy Akademii Efektywnego Projektowania będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody, wśród których znajdą się również produkty marki Kanlux. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się w tych dniach w Poznaniu, wszystkie tematy będą na żywo transmitowane w internecie, by w nich uczestniczyć wystarczy się zarejestrować na stronie: http://www.procad.pl/archispace_budma

Podczas targów BUDMA 2014, aktywnie działający projektanci, którzy odwiedzą przestrzeń Archispace, będą mieli okazję otrzymać także unikatową płytę przygotowaną specjalnie na targi i dostępną wyłącznie w czasie ich trwania. Płyta zawierać będzie bibliotekę blisko 50 tys. rysunków CAD (rysunków 2D, modeli 3D, kreskowań, wzorów ułożeń i tekstur), wśród których znajdą się również rysunki produktów marki Kanlux. Ponadto na płycie zamieszczony zostanie szereg innych atrakcyjnych materiałów, w tym katalogi, prezentacje, program PROCAD Tools4Revit Smart Browser wspomagający zarządzanie i edycję rodzin w Autodesk Revit, pakiet trzech programów do generowania automatycznych zestawień z istniejących rysunków DWG oraz voucher na jeden dzień szkolenia AutoCAD lub Revit. 

Na stoisku Archispace BUDMA będą też dostępni specjaliści z firmy Kanlux (stoisko nr 136 w hali 3a). W punkcie konsultacyjnym będzie można szczegółowo zapoznać się z nowościami i najciekawszymi produktami Kanluxa. Firma zachęca też do rozmów o opcjach współpracy z Działem Inwestycji, którego przedstawiciele posiadają bogate doświadczenie w pracy z architektami, projektantami i inwestorami, którym oferują fachowe wsparcie i obszerną wiedzę produktową.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl