Farnell element14 nagrodzony przez Kingbright za wzrost sprzedaży produktów LED - OPTOELEKTRONIKA - DYSTRYBUCJA - DIODY LED - KOMPONENTY - FARNELL ELEMENT14 - WYŚWIETLACZ LED - KINGBRIGHT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 nagrodzony przez Kingbright za wzrost sprzedaży produktów LED
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 nagrodzony przez Kingbright za wzrost sprzedaży produktów LED

Farnell element14 nagrodzony przez Kingbright za wzrost sprzedaży produktów LED

Farnell element14 został nagrodzony przez firmę Kingbright, dostawcę komponentów LED, nagrodą Kingbright’s Silver Award w uznaniu znaczącego wzrostu sprzedaży jej produktów w latach 2012-2013. Ten okres ugruntował także pozycję Farnell element14 jako jednego z największych europejskich dystrybutorów Kingbright.

Nagrodę z rąk Dyrektora Zarządzającego ds. Europy w firmie Kingbright, Udo Reinholda, odebrali w imieniu Farnell element14 – Menedżer Produktów Optoelektronicznych, Paul Ward oraz Menedżer ds. Dostawców, Eva Eri. 

 – Farnell element14 jest dla Kingbright doskonałym partnerem. Jest to rozległa sieć obsługi klientów, mająca dobry program marketingowy i wsparcie społeczności internetowej, co jest bardzo lubiane przez odbiorców. Jestem przekonany, że te czynniki w istotny sposób przyczyniły się do obserwowanego przez nas wzrostu sprzedaży – powiedział Udo Reinhold.

 – Cieszymy się z otrzymania tej nagrody. Partnerstwo z Kingbright pozwoliło nam na wzrost w biznesie LED. Teraz dostarczamy w Europie najlepsze produkty Kingbright w dalszym ciągu wzmacniając pozycję lidera na rynku usług dystrybucyjnych wysokiej jakości – powiedział Paul Ward.

Farnell element14 ma w swojej ofercie blisko 18 tysięcy diod i wyświetlaczy LED oraz innych produktów optoelektronicznych od wiodących dostawców. Produkty te są dostępne w magazynie, do natychmiastowej dostawy, włączając w to więcej niż 1,5 tysięcy linii produktów Kingbright.

Farnell element14 nagrodzony przez firmę Kingbright  za wzrost sprzedaży produktów LED

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl