Farnell element14 wyróżniony tytułem Dystrybutora Roku 2013 przez CamdenBoss - ZŁĄCZA - DYSTRYBUCJA - FARNELL ELEMENT14 - CAMDEN-BOSS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 wyróżniony tytułem Dystrybutora Roku 2013 przez CamdenBoss
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 wyróżniony tytułem Dystrybutora Roku 2013 przez CamdenBoss

Farnell element14 wyróżniony tytułem Dystrybutora Roku 2013 przez CamdenBoss
fot. Farnell element14

Farnell element14, w uznaniu współpracy w minionym roku, został wyróżniony tytułem Dystrybutora Roku 2013 przez jednego z partnerów firmy, CamdenBoss.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyznania tytułu Dystrybutora Roku 2013 przez CamdenBoss w uznaniu naszej działalności dystrybucyjnej w 2013 roku. To partnerstwo pozwoliło nam wzmocnić pozycję lidera w Europie z jedną z najlepszych ofert produktowych – powiedział Steve Herd, Globalny Dyrektor Produktu (złącza) w Farnell element14.

Wieloletnie doświadczenie i kompetencje Farnell element14 w zakresie dystrybucji, wprowadzania nowych produktów na rynek, czy logistyki przyczyniły się do wzrostu biznesowego CamdenBoss w 2013 roku.

 – Zaangażowanie Farnell element14 w rozwój partnerstwa przerosło nasze oczekiwania. Nasza współpraca stała się niezwykle bliska we wszystkich aspektach - wprowadzania nowych produktów na rynek, logistyki i strategii penetracji rynku. Nasza partnerska relacja stworzyła w ostatnim roku solidną platformę dla kontynuacji satysfakcjonującej współpracy – powiedziała Nicola Kay, Dyrektor Zarządzający w firmie CamdenBoss.

 – Nasze działania nie ograniczają się tylko do sprzedaży nastawionej na wynik finansowy, to zaangażowanie każdego z nas we wspólny sukces – powiedziała Chrissy Cooper, Dyrektor ds. Dystrybucji i Sprzedaży.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl