B&R powiększa rodzinę paneli operatorskich Power Panel - EKRAN DOTYKOWY - HMI - IP65 - B&R - PANELE DOTYKOWE - PANELE OPERATORSKIE - POWERLINK - PANEL OPERATORSKI - POWER PANEL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności B&R powiększa rodzinę paneli operatorskich Power Panel
drukuj stronę
poleć znajomemu

B&R powiększa rodzinę paneli operatorskich Power Panel

B&R powiększa rodzinę paneli operatorskich Power Panel
fot. B&R

B&R dodaje dwie nowe serie do popularnej rodziny Power Panel HMI: terminale Power Panel T-Series i sterowniki zintegrowane z ekranem Power Panel C-Series - obydwa z technologią ekranu dotykowego.

Wyposażony w wbudowaną przeglądarkę Power Panel T30 może posłużyć jako ekran dla dowolnego web serwera jak również może wyświetlać ekran sterownika jako klient VNC. Rodzina Power Panel T jest oferowana w czterech wariantech wielkości ekranu TFT od 4.3" do 10.1". Posiada dwa złącza sieci Ethernet i dwa porty USB.

Wysoce wydajne HMI z rozległą gamą opcji komunikacyjnych

Sterownik zintegrowany z ekranem Power Panel C70 wyposażony jest w procesor Intel® AtomTM 333 MHz, posiada 256 MB pamięci DDRAM, 16 kB pamięci FRAM i 2 GB wbudowanej pamięci flash EEPROM. Jednostka posiada ekran dotykowy i jest oferowana w trzech wariantach wielkości ekranu od 5.7" do 10.1". Poza niskim czasem skanu programu na poziomie 1ms, Power Panel C70 cechuje wbudowany interfejs sieci czasu rzeczywistego POWERLINK, złącze sieci Ethernet, dwa złącza USB 2.0 i złącze sieci X2X Link. Dodatkowo by umożliwić komunikację z zewnętrzynimi urządzeniami peryferyjnymi można rozszerzyć jednostkę o interfejs RS232, RS485 czy CAN.

Obie serie zostały zaprojektowane tak aby zajmować jak najmniej miejsca w szafie. Jednocześnie zadbano o funkcjonalne rozmieszczenie wyprowadzenia przewodów co czyni je panelami łatwymi w montażu i niewymagającymi dużych przestrzeni instalacyjnych. Mając na uwadze fakt, że obie nowe rodziny nie posiadają dysku twardego, wentylatorów czy baterii, są całkowicie jednostkami bezobsługowymi dla działu utrzymania ruchu. Front paneli zapewnia ochronę IP65 co sprawia, że nadają się również do pracy w warunkach i środowisku higienicznym.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Witam. Zastanawiam się nad rozbudową sieci inteligentnego domu. Myślałem nad panelem hmi w salonie. Ale nie wiem czy byłby kompatybilny ze sterownikiem który posiadam. Sterownik to STERBOX kupiony na allegro. Poprzez aplikację działa poprawnie. Chodzi mi o to czy panel podłączony do sieci Ethernet połączy się z sterbox-em który także jest w sieci domowej po przewodzie Ethernet???

Link do sterownika sterbox.
https://allegro.pl/oferta/zdalne-sterowanie
-domem-smart-dom-sterbox-75100
99086?reco_id=835d3afb-0213-11e9-8a96&
#45;6c3be5bb21e8
B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
ul. Małachowskiego 10, Poznań
tel.  +48 61 846 05 00
fax.  +48 61 846 05 01
www.br-automation.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl