Polskie Sieci Elektroenergetyczne wyróżnione za wydajność pracy i wskaźniki ekonomiczne - ENERGETYKA - POLSKA - PSE - GOSPODARKA - PSE-OPERATOR - ELEKTROENERGETYKA - PRZESYŁ ENERGII - SIECI PRZESYŁOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Polskie Sieci Elektroenergetyczne wyróżnione za wydajność pracy i wskaźniki ekonomiczne
drukuj stronę
poleć znajomemu

Polskie Sieci Elektroenergetyczne wyróżnione za wydajność pracy i wskaźniki ekonomiczne

Polskie Sieci Elektroenergetyczne wyróżnione za wydajność pracy i wskaźniki ekonomiczne
fot. PSE

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zostały wyróżnione certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw i uzyskały tytuł Perła Polskiej Gospodarki podczas specjalnej Gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Ranking „Perły Polskiej Gospodarki” jest organizowany przez miesięcznik Polish Market we  współpracy z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Za "Perłę Polskiej Gospodarki" uznana zostaje firma, która spełnia z góry nadaną minimalną wartość następujących kryteriów przyjętych przez ekonomistów PAN: dynamika przychodów, rentowność sprzedaży, zadłużenie, stopa zwrotu brutto w aktywach, stopa zwrotu netto na kapitale własnym, wydajność pracy.

W badaniu rankingowym, co roku bierze udział ponad 2000 firm. Przedsiębiorstwa są podzielone na  dwie grupy, ze względu na wielkość przychodów rocznych z  prowadzonej działalności gospodarczej: Wielkie Perły - powyżej 1 miliarda złotych; Duże Perły - powyżej 100 milionów złotych.

PSE zajęły 48 miejsce w gronie 74 Wielkich Pereł Polskiej Gospodarki. PSE doceniono przede wszystkim za „konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycje lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce”.

Tegoroczna Gala, podczas której uhonorowano najlepsze polskie podmioty gospodarcze wyłonione w rankingu, odbyła się już po raz jedenasty. Patronat nad Galą objął Wicepremier i Minister Gospodarki – Janusz Piechociński oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk - prof. Michał Kleiber.

Źródło: PSE

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl