Elektromont dostarczy urządzenia i wykona instalacje elektryczne w hali produkcyjnej Volkswagena w Polkowicach - INSTALACJE ELEKTRYCZNE - VOLKSWAGEN - ROZDZIELNICE - TRASY KABLOWE - INSTALACJE OŚWIETLENIOWE - KONTRAKTY - AUTOMOTIVE - ELEKTROMONT - POLKOWICE - SAP
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Elektromont dostarczy urządzenia i wykona instalacje elektryczne w hali produkcyjnej Volkswagena w Polkowicach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Elektromont dostarczy urządzenia i wykona instalacje elektryczne w hali produkcyjnej Volkswagena w Polkowicach

Elektromont dostarczy urządzenia i wykona instalacje elektryczne w hali produkcyjnej Volkswagena w Polkowicach
fot. Elektromont S.A.

W ramach umowy podpisanej ze Strabagiem spółka elektroinstalacyjna Elektromont S.A. będzie odpowiadała za dostawę i montaż instalacji elektrycznych w hali produkcyjnej nr 4 Volkswagen Motor Polska w Polkowicach.

Kontrakt o wartości blisko 5,4 mln złotych przewiduje m.in. wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego i awaryjnego oraz linii oświetleniowych i zasilających. Elektromont ma też dostarczyć rozdzielnice elektryczne, instalacje systemu sygnalizacji alarmu pożarowego SAP, baterie systemu monitorowania oraz trasy kablowe.

 – Prace w Polkowicach rozpoczęliśmy 6 listopada ubiegłego roku, pierwszy etap prac zostanie zakończony w połowie lutego a całość robót zakończymy do końca kwietnia tego roku. W tym czasie dokonane będą też pomiary i próbne rozruchy instalacji. Po zakończeniu prac będziemy  oferowali także usługę serwisowania wykonanych przez nas instalacji i urządzeń. W istniejącej już części zakładu wykonujemy usługę serwisu instalacji SAP. Warto podkreślić, że  to kolejny kontrakt, który realizujemy dla firmy Strabag w ostatnim czasie. W październiku ub. roku zakończyliśmy prace przy budowie fabryki hamulców i zacisków hamulcowych we Wrocławiu, wartość wykonanych tam robót wyniosła ponad 4,9 mln złotych netto. Cieszy nas, że światowe koncerny motoryzacyjne budują lub rozbudowują w Polsce swoje fabryki podzespołów i części samochodowych, dzięki tej tendencji możemy pochwalić się już dużym doświadczeniem w realizacji  projektów dla tej branży – powiedział Marek Błażków, prezes Elektromont S.A.

Po pracach przy fabryce filtrów cząstek stałych dla „Sumika Ceramics Poland”, rozbudowie zakładu „Dr Schneider”, budowie zakładu „Sanden” w Polkowicach oraz robót przy budowie fabryki układów hamulcowych „Foundation Brakes Poland” - realizacja kontraktu w fabryce Volkswagena w Polkowicach jest piątym tak poważnym projektem, realizowanym w ostatnim okresie przez Elektromont dla branży automotive. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl