Najlepsze projekty, produkty i technologie na element14 w 2013 roku - PROJEKTOWANIE - INŻYNIEROWIE - DRUK 3D - FARNELL ELEMENT14 - PI CAMERA - CYPRESS - KOMPUTER JEDNOPŁYTKOWY - PSOC4
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Najlepsze projekty, produkty i technologie na element14 w 2013 roku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najlepsze projekty, produkty i technologie na element14 w 2013 roku

Najlepsze projekty, produkty i technologie na element14 w 2013 roku
fot. Farnell element14

Użytkownicy forum dla inżynierów element14 wyłonili zwycięzców dorocznej nagrody Member Awards. Spośród wielu innowacyjnych technologii oraz inspirujących projektów opisanych w 2013 roku, członkowie społeczności poprzez głosowanie wybrali pięciu zwycięzców w kategoriach: Produkt Roku, Technologia Roku, Projekt Roku i Użytkownik Forum Roku.

Nasz portal umożliwia współpracę i wymianę wiedzy ponad 200 tys. inżynierom-konstruktorom, a doroczna, przyznawana przez nich nagroda jest świadectwem wpływu, jaki nauka wywiera na przemysł. Nagrody są wyrazem uznania złożonym przez członków społeczności – powiedziała Dianne Kibbey, która nadzoruje globalną społeczność element14.

W kategorii Produkt Roku członkowie społeczności wybrali płytkę ewaluacyjną Cypress PSoC4 Pioneer Kit. Jest to łatwa w użyciu, niedroga platforma umożliwiająca konstruktorom tworzenie unikatowych rozwiązań z wykorzystaniem elastyczności PSoC4. W kategorii Technologia Roku nagrodzono komputer jednopłytkowy i druk 3-wymiarowy, dwie technologie, które wielokrotnie pojawiały się w postach umieszczanych na forum element14 oraz na blogach.

W kategorii Projekt Roku zwyciężył Pi Camera in Space opracowany przez Dave Akermana. Urządzenie dało możliwość podglądu podróży balonem meteorologicznym i wykonało zapierające dech w piersiach fotografie.

W ostatniej kategorii – Użytkownik Forum Roku – nagrodzono Shabaza Yousafa, który jest członkiem społeczności od maja 2011 roku. Od tamtego czasu stworzył 27 blogów, które zostały odwiedzone blisko 94 tys. razy. Yousaf regularnie uczestniczy w dyskusjach oraz komentuje zawartość publikowaną przez użytkowników społeczności. Po przyznaniu mu nagrody powiedział: Zawsze czytam wasze komentarze i jestem szczęśliwy mogąc się od was uczyć. Tytuł Użytkownik Forum Roku przyznawany jest osobom, które wniosły znaczący wkład w działalność społeczności element14 – od zgłaszania złożonych projektów w konkursach, poprzez udzielanie fachowych porad innym użytkownikom forum, do sugestii zmian mających na celu poprawę współpracy pomiędzy członkami społeczności.

Dodatkowe informacje na temat nominacji do nagród i zwycięzców są dostępne na stronie element14 Community Member Awards 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl