Aplikacja mobilna RS Components dla projektantów elektroniki - ELEKTRONIKA - PROJEKTOWANIE - APPSTORE - PROJEKTANT - RS COMPONENTS - APLIKACJA MOBILNA - RS TOOLBOX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Aplikacja mobilna RS Components dla projektantów elektroniki
drukuj stronę
poleć znajomemu

Aplikacja mobilna RS Components dla projektantów elektroniki

Aplikacja mobilna RS Components dla projektantów elektroniki
fot. RS

Bezpłatna aplikacja RS Toolbox  dostęp do wszystkich bibliotek i narzędzi projektowych, natychmiastowa realizacja koncepcji projektowych 

RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, udostępnił pierwszą aplikację dla projektantów elektroniki na urządzenia mobilne z systemem iOS. Nowa, bezpłatna aplikacja RS Toolbox zapewnia dostęp do popularnych bibliotek, przeliczników i tabel w łatwym w obsłudze formacie. Można ją stosować do celów zawodowych, hobbystycznych, jak również edukacyjnych.

Aplikacja RS Toolbox została zaprojektowana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS, takie jak iPady, iPhone'y oraz inne urządzenia firmy Apple. W przygotowaniu jest również wersja na urządzenia z systemem Windows 8. Aplikacja Toolbox powstała w oparciu o wcześniejszą wersję Electronic Toolbox Pro App, którą opracował Marcus Roskosch, twórca wielu innych, cieszących się powodzeniem aplikacji dla inżynierów. Aplikacja została bardzo dobrze przyjęta przez użytkowników – do tej pory pobrało ją ponad 200 tys. osób.

RS Toolbox oferuje szeroki zakres funkcji – kalkulatorów, przeliczników i tabel, przestawionych w formie ikon na wyświetlaczu. Do funkcji tych należą kalkulatory filtrów RLC, konfigurator układu timer 555, kalkulatory regulatorów napięcia i wzmacniaczy operacyjnych oraz wiele narzędzi podstawowych, takich jak tabele przeliczeniowe jednostek, kalkulator Prawo Ohma, wykazy rodzajów i rozmiarów baterii, kodów barwnych kabli, rozmiarów obudowy oraz oznaczeń rdzeni toroidalnych. Aplikacja zapewnia duży poziom dostosowania do indywidualnych potrzeb i jest dostępna w 16 różnych językach.

 – Projektanci elektroniki pracują pod presją czasu i zależy im na rozwiązaniach skracających cykl projektowania  przyznaje Mark Cundle, szef globalnego marketingu technicznego w RS Components. Jest to bardzo przydatna aplikacja, zapewniająca natychmiastowy dostęp do obszernych bibliotek podzespołów oraz przeliczników w trybie online, zwiększająca innowacyjność i kreatywność projektów. To kolejne bezpłatne narzędzie udostępniane przez RS Components, przyspieszające oraz ułatwiające proces projektowania – dodaje Mark Cundle.

Aplikacja mobilna RS Components dla projektantów elektroniki      Aplikacja mobilna RS Components dla projektantów elektroniki

RS Toolbox można pobrać ze strony RS Online, jak również ze sklepu App Store.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl