Wszechstronna ochrona dla PC - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - RITTAL - SZAFA PC
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wszechstronna ochrona dla PC
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wszechstronna ochrona dla PC

Wszechstronna ochrona dla PC
fot. Rittal

Wszechstronność zastosowania i elastyczność systemu SE 8 znajduje kontynuację w systemie szaf PC. To solidne i przyjazne dla użytkownika stanowisko robocze IT oferuje w surowym otoczeniu przemysłowym znacznie więcej bezpieczeństwa dla wrażliwego sprzętu, jakim jest PC, monitor i drukarka, niż dotychczas stosowane rozwiązania. Jednolita konstrukcja z blachy stalowej gwarantuje zwiększoną ochronę przed nieupoważnionym dostępem, pyłem i ewentualnym zalaniem.

Nowa szafa PC firmy Rittal, dzięki jednolitemu korpusowi z blachy stalowej, w którym ściany boczne i dach są wykonane z jednego kawałka blachy, zapewnia zwiększoną ochronę przed nieupoważnionym dostępem, pyłem i strumieniami wody. Ta dostępna również w wersji z blachy nierdzewnej innowacja spełnia stopień ochrony IP 55 wg EN 60529, NEMA 12.

Przeznaczona do przyjaznego dla użytkownika sterowania urządzeniami szafa PC jest zaprojektowana bardzo elastycznie i spełnia różne wymagania dotyczące bezpiecznego umieszczenia kompletnego wyposażenia komputera: od monitora, przez komputer, aż po drukarkę, klawiaturę i mysz. Dla klawiatury dostępny jest np. występ pulpitowy, a dla ograniczonych warunków przestrzennych – zamykana szuflada lub składana półka. Górna część szafy PC służy do zainstalowania monitora. Wysokie zabezpieczenie dostępu gwarantują przeszklone drzwi z szybą z bezpiecznego szkła i z wewnętrznym zamkiem. Dolna część szafy PC oferuje miejsce na drukarkę. Dla ułatwienia prac serwisowych, szybki dostęp zapewniają drzwi na tylnej ścianie.

Szafa PC jest wyposażona w automatyczne wyrównanie potencjałów korpusu szafy z tylną ścianą i płytami podłogi. Umożliwiają to specjalne elementy stykowe, które podczas montażu dociskają się do powłoki tworząc bezpieczne połączenie elektryczne.

Sięgając przy wyborze szaf PC po standardowe rozwiązania Rittal z jednolitą platformą systemową, można zyskać wiele wyraźnych korzyści. Szafa PC na bazie SE 8 nie tylko jest kompatybilna z akcesoriami stosowanego na całym świecie systemu szeregowego TS 8 dla przemysłu i IT, zagwarantowane jest także lepsze wykorzystanie przestrzeni dzięki koncepcji dwóch płaszczyzn, niższe koszty montażu oraz dostęp do rozbudowanej platformy klimatyzacji.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl