Pionierski program lojalnościowy Farnell element14 we współpracy z Apple i IEEE - APPLE - DYSTRYBUCJA - IEEE - PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - FARNELL ELEMENT14 - POWER CIRCUIT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Pionierski program lojalnościowy Farnell element14 we współpracy z Apple i IEEE
drukuj stronę
poleć znajomemu

Pionierski program lojalnościowy Farnell element14 we współpracy z Apple i IEEE

Pionierski program lojalnościowy Farnell element14 we współpracy z Apple i IEEE

Firma Farnell element14, dystrybutor produktów dla branży elektronicznej i elektrotechnicznej, zaprosił do współpracy pięciu przedstawicieli innych globalnych marek oraz organizacji, m.in. Apple oraz Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE). W wyniku wspólnych działań przygotowano ofertę produktów i usług dla uczestników programu lojalnościowego Power Circuit prowadzonego przez Farnell element14.

Uczestnicząc w programie lojalnościowym Power Circuit, klienci Farnell element14 mogą korzystać z różnorodnych promocji związanych z podróżami służbowymi, szkoleniami i organizacją pracy biurowej i IT. 

Oferta programu lojalnościowego obejmuje innowacyjne rozwiązania biznesowe, w tym wyjątkowe produkty i akcesoria opracowane przez lidera w dziedzinie technologii  firmę Apple.  Uczestnicy programu mają również okazję poznawać na bieżąco najnowsze informacje z branży i uczestniczyć w szkoleniach, korzystając ze zniżki na roczną składkę członkowską w Instytucie Inżynierów Elektryków i Elektroników (IEEE).

Kolejnym kluczowym obszarem korzyści w programie są udogodnienia podczas podróży służbowych –niższe rachunki za pobyt w hotelu dzięki możliwości rezerwacji za pośrednictwem portalu HRS oraz karta Priority Pass, umożliwiająca wstęp do saloników VIP na lotniskach. Pulę zalet powiększa także oferta platformy komunikacyjnej Meeting Zone, która oferuje uczestnikom programu preferencyjne stawki na audiokonferencje oraz wydarzenia organizowane za pośrednictwem platformy internetowej.

Oferta, którą gwarantuje uczestnictwo w programie została przygotowana przez Farnell element14 i dostosowana do potrzeb klientów w oparciu o analizę ich oczekiwań.

Twórcy projektu Power Circuit podkreślają, że cieszy się on dużą popularnością wśród klientów. Od momentu rozpoczęcia programu  odnotowano 25-procentowy wzrost lojalności konsumentów, a także 30-procentowy wzrost wielkości zakupów wśród jego uczestników.

 – Jest to pierwsza w branży oferta tego rodzaju i jest nam niezmiernie miło współpracować z firmami o światowej renomie. Jesteśmy dumni, że udało się nam przygotować dla naszych klientów program który zapewnia dogodne warunki uczestnictwa oraz wyjątkowe korzyści. Stawiamy sobie za cel budowanie długoterminowej współpracy ze wszystkimi naszymi klientami. Wartość nagród uzyskanych dotychczas przez uczestników programu Power Circuit wyniosła łącznie milion funtów brytyjskich, z czego 15 tysięcy funtów zostało przekazane na cele charytatywne. A to dopiero początek. W ciągu najbliższych miesięcy planujemy rozszerzenie oferty o nowe atrakcyjne promocje – powiedział Alan Paterson, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl