Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel® - MIKROKONTROLERY - ATMEL - SZKOLENIE ONLINE - FARNELL ELEMENT14 - PŁYTKA PROJEKTOWA - PŁYTKA EWALUACYJNA - WEBINARIUM - PLATFORMA ROZWOJOWA - XPLAINED PRO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel®
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel®

Farnell element14 zaprezentuje najnowsze możliwości platformy Xplained Pro marki Atmel®

Farnell element14 jest organizatorem  specjalnego webinarium poświęconego najnowszej platformie sprzętowej Xplained Pro marki Atmel®. Wydarzenie, w którym uczestniczyć będą specjaliści z całego świata, odbędzie się już 12 września.

Najnowsza platforma sprzętowa Xplained Pro, której producentem jest firma Atmel® została przygotowana z myślą o mikrokontrolerach i ich szerokiemu zastosowaniu. Jej wysoka funkcjonalność ma sprawić, że programiści i konstruktorzy nie będą już zmuszeni wybierać spośród setek dostępnych na rynku urządzeń, a ich zróżnicowane parametry ma zastąpić jedna platforma, która zapewni szerokie zastosowanie.

Pierwotna wersja modułu Xplained Pro składa się z pięciu płytek uruchomieniowych (SAM D20 Xplained Pro, SAM4N Xplained Pro, SAM4S Xplained Pro, SAM4L Xplained Pro oraz ATmega256RFR2 Xplained Pro) i obejmuje zestaw płytek rozszerzeniowych: I/O1 Xplained Pro z czujnikiem oświetlenia, czujnikiem temperatury i gniazdem na kartę pamięci; OLED1 Xplained Pro z wyświetlaczem OLED, przyciskami i diodami LED; SLCD1 Xplained Pro z wyświetlaczem LCD; PROTO1 Xplained Pro.

Atmel_Xplained_Pro

Rozwiązanie proponowane przez firmę Atmel jest dedykowane programistom i konstruktorom. Dzięki tej stosunkowo taniej i łatwej w obsłudze platformie, proces przejścia od oceny przygotowywanego produktu do jego prototypowania i  rozbudowy ulegnie znacznemu skróceniu.

Celem zbliżającego się webinarium jest nie tylko pokazanie uczestnikom jak wykorzystywać mikrokontrolery realizując codzienne zadania i projekty. Wydarzenie to jest też doskonałą okazją aby spotkać specjalistów z całego świata, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najnowszych technologii i produktów dostępnych na rynku.

Farnell element14 oferuje we wrześniu 50% zniżki na zestawy uruchomieniowe Atmel SAM4L Xplained Pro aż do wyczerpania zapasów!

Termin: czwartek, 12 września 2013, godz. 16:00 – 17:00

Prowadzący: Joerg Bertholdt, dyrektor marketingu w dziale mikrokontrolerów Atmel

Warunki uczestnictwa i więcej informacji:
http://www.element14.com/community/view-event.jspa?event=3744

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl