Najlepsze na świecie projekty wykorzystujące Raspberry Pi w jednym miejscu - ELEKTRONIKA - PROJEKTOWANIE - RASPBERRY PI - FARNELL ELEMENT14 - PI RACK - PIFACE DIGITAL - PI CAMERA - MINIKOMPUTERY - CONNECT 4 CHALLENGE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Najlepsze na świecie projekty wykorzystujące Raspberry Pi w jednym miejscu
drukuj stronę
poleć znajomemu

Najlepsze na świecie projekty wykorzystujące Raspberry Pi w jednym miejscu

Najlepsze na świecie projekty wykorzystujące Raspberry Pi w jednym miejscu
fot. Farnell element14

Na portalu element14 udostępniono nowe zasoby online  grupę Projekty Raspberry Pi. Za jej pośrednictwem użytkownicy Raspberry Pi, niezależnie od stopnia zaawansowania, mogą sobie wzajemnie przekazywać informacje o tworzonych projektach, a także poszerzać wiedzę w zakresie obsługi minikomputera.

Na całym świecie dostępnych jest już tysiące projektów wykorzystujących Raspberry Pi. Najlepsze z nich zebrano na portalu element14.

Grupa Projekty Raspberry Pi powstała z myślą o użytkownikach reprezentujących wszystkie poziomy zaawansowania  od początkujących, którzy po raz pierwszy zetknęli się z Raspberry Pi, po profesjonalnych inżynierów i projektantów elektroniki. Początkujący użytkownicy, dla których Raspberry Pi stanowi zupełną nowość, znajdą na portalu przewodniki wyjaśniające krok po kroku proces tworzenia projektu na bazie Raspberry Pi. Natomiast użytkownicy o wyższym poziomie zaawansowania mają do swojej dyspozycji obszerną bibliotekę, będącą pomocnym narzędziem w realizacji złożonych, innowacyjnych projektów, które w maksymalny sposób wykorzystują możliwości Raspberry Pi.

Do pierwszych projektów, które zostały dodane do zasobów, należą:

 – Często słyszymy od naszych Klientów, użytków Raspberry Pi, jak bardzo lubią stawiać sobie wyzwania w postaci coraz bardziej skomplikowanych projektów. Członkowie naszej społeczności stworzyli wiele niezwykłych prac. Grupa Projekty Raspberry Pi to wspaniały sposób zgromadzenia ich w jednym miejscu tak, aby inni użytkownicy mogli z nich korzystać przy tworzeniu własnych projektów – twierdzi Dianne Kibbey, Dyrektor Globalny ds. Społeczności element14.

 – Od użytkowników stawiających pierwsze kroki do specjalistów w dziedzinie kodowania - wszyscy znajdą tu dokładne informacje na temat komponentów wymaganych do danego projektu, niezależnie od tego, czy dotyczą one rozszerzenia typu PiFace czy zalecanych przewodów – dodaje Diane Kibbey.

W związku z inauguracją nowej grupy, na portalu element14 ogłoszono konkurs „Connect 4 Challenge”, w którym 25 projektantów społeczności otrzyma nowe rozszerzenie Raspberry Pi – PiRack. Zadaniem uczestników będzie stworzenie i udokumentowanie projektu w grupie Pi Projects. Do oceny projektów zaproszeni zostali członkowie społeczności element14, na których również czekają nagrody.

Pakiet Raspberry Pi z kartą 8 GB jest dostępny w Farnell element14 w Europie, CPC w UK, oraz Irlandii, Newark element14 oraz MCM w krajach Ameryki Północnej oraz w element14 w krajach regionu APAC.

Źródło: element14

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
miernik zużycia wody to raczej na arduino jest zrobiony, a rpi jest tylko dodatkiem ;)

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl