Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14 - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - CZUJNIKI - UŁAMKOWY EFEKT HALLA - ZJAWISKO HALLA - DYSTRYBUCJA - CZUJNIKI I SENSORY - FARNELL ELEMENT14 - CZUJNIKI POŁOŻENIA - TT ELECTRONICS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14

Nowa seria czujników położenia TT Electronics w Farnell element14
fot. Farnell element14

Bezkontaktowe obrotowe czujniki położenia TT Electronics MagnePot 6150 o wyjątkowej trwałości rotacyjnej 

We współpracy z Farnell element14 firma TT Electronics zaprezentowała najnowszą serię bezkontaktowych obrotowych czujników położenia MagnePot 6150, oferujących wyjątkową trwałość rotacyjną do 100 mln obrotów.

Czujniki położenia MagnePot wykorzystywane są w przemyśle, medycynie, lotnictwie i aplikacjach automatyki przemysłowej. Wykonane są w bezkontaktowej technologii wykorzystującej efekt Halla, a zakres wykrywania obejmuje kąty pomiędzy 35o i 360o.  Czujniki posiadają tuleje montażowe o średnicy 7/8 cala, charakterycujące się trwałością do 10 mln obrotów wałka. 

Zastosowanie technologii bezkontaktowej wykorzystującej zjawisko Halla oznacza, że ​​nie zużywają się tak jak w urządzeniach stykowych i nie mamy tu do czynienia z degradacją sygnału wyjściowego wraz ze zużyciem, co czyni je idealnym komponentem do zastosowań, gdzie wymagana jest minimalna konserwacja.

 – Jesteśmy zadowoleni, że możemy współpracować z TT Electronics przy dostarczaniu naszym klientom asortymentu czujników MagnePot. Seria 6150 zapewnia ekspansję bezkontaktowej technologii wykorzystaną już wcześniej w produktach potencjometrycznych serii 6180 i 6163 – powiedział Jesper Rasmussen, globalny dyrektor elementów pasywnych w Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl