Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem nowej serii diod LED od Würth Elektronik - LED - ELEKTRONIKA - PROJEKTOWANIE - DYSTRYBUCJA - SYGNALIZACJA - DIODY LED - SPRZĘT OŚWIETLENIOWY I SYGNALIZACYJNY - FARNELL ELEMENT14 - WÜRTH ELEKTRONIK - LAMPKI SYGNALIZACYJNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem nowej serii diod LED od Würth Elektronik
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem nowej serii diod LED od Würth Elektronik

Farnell element14 wyłącznym dystrybutorem nowej serii diod LED od Würth Elektronik
fot. Farnell element14

Firma Farnell element14 - dystrybutor produktów, usług i rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach, przeznaczonych do projektowania, konserwacji i napraw systemów elektronicznych - poinformowała o podpisaniu wyłącznej umowy na dystrybucję nowego asortymentu diod sygnalizacyjnych LED z firmą Würth Elektronik.

Podstawowe zastosowania diod LED z nowego asortymentu Würth Elektronik to sygnalizacja stanu w urządzeniach elektronicznych i w przemyśle, ale także w wielu innych aplikacjach, takich jak tabele wyników, klawiatury, tablice reklamowe, automaty vendingowe, sprzęt audio i HiFi, zabawki, podświetlenie tła w aplikacjach mobilnych itp.

Najważniejsze zalety diod LED Würth Elektronik to:

  • Niskie zużycie energii
  • Wysoka niezawodność
  • Niski pobór prądu w stosunku do uzyskiwanej jasności
  • Krótki czas przełączania
  • Brak promieniowania UV/IR
  • Elastyczność w projektowaniu
  • Idealne dostosowanie do miniaturowych zastosowań
  • Kompaktowa konstrukcja
  • Różne kąty świecenia 
  • Różne kolory światła

Mimo, że LED-y z najnowszego asortymentu Würth Elektronik są standardowymi komponentami elektronicznymi, to posiadają one pewne dodatkowe praktyczne właściwości, np. optycznie oznaczoną z góry i od dołu katodę, co pozwala na szybką weryfikację po zamontowaniu układu.

Würth Elektronik jest największym w Europie producentem rozwiązań EMC, cewek, transformatorów, komponentów RF i warystorów.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Würth Elektronik przy wprowadzeniu  nowej gamy diod LED, któradaje naszym klientom zrównoważony zakres produktów o wyjątkowej wartości – powiedział Mike Buffham, dyrektor generalny ds. produktów i cen w Farnell element14.

 – Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z nowymi partnerami za pośrednictwem firmy Farnell element14, która rozpocznie się od naszej nowej serii produktów LED. Przez cztery lata, od momentu wejścia na rynek półprzewodników przez wprowadzenie do oferty diod TVS, rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcję diod LED. Koncentrujemy się na elementach SMD, a oprócz klasycznych modułów jednokolorowych oferujemy również różne komponenty dwukolorowe i pełnokolorowe (RGB). Nowa seria obejmuje też różne diody LED odwrotnego montażu, kątowe diody LED (90°) oraz wybrane typy THT – powiedział Lars Fahrbach, dyrektor ds. dystrybucji globalnej w firmie Würth Elektronik.

Źródło: Premier Farnell

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl