Rittal i ABB poszerzają współpracę w zakresie systemów UPS - ABB - UPS - DATA CENTER - RITTAL - OEM - CEBIT 2013 - RIMATRIX S
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rittal i ABB poszerzają współpracę w zakresie systemów UPS
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rittal i ABB poszerzają współpracę w zakresie systemów UPS

Rittal i ABB poszerzają współpracę w zakresie systemów UPS
fot. Rittal

W ramach swojej strategii partnerskiej dla data center Rittal od lat z powodzeniem dostarcza systemy UPS firmy ABB w wersji OEM. W związku ze planami dalszego rozwoju przedsiębiorstwa uzgodniły pogłębioną współpracę na płaszczyźnie międzynarodowej.

W przyszłości Rittal będzie stosował 3-fazowe systemy UPS w formie standardowych modułów ABB i jednocześnie korzystał z dodatkowych usług lokalnych ABB.

 – Kooperacja jest dowodem naszej kompetencji w zakresie rozwiązań dla centrów danych. Stanowi również wzmocnienie dystrybucji oraz serwisu na rynkach lokalnych. Systemy UPS są ważnym składnikiem rozwiązań dla centrów danych. Urządzenia UPS firmy ABB znajdują zastosowanie również w RiMatrix S, modułowym i standardowym data center, które Rittal po raz pierwszy przedstawił na targach CeBIT 2013  powiedział Christoph Caselitz, Członek Zarządu ds. Sprzedaży Międzynarodowej Rittal.

 – ABB i Rittal łączy wieloletnie oraz udane partnerstwo. Nowe porozumienie wzmocni globalny rozwój tych marek w segmencie elastycznych centrów danych. Dzięki silniejszej współpracy na całym świecie spółek córek Rittal z ABB przedsiębiorstwa liczą na wzmocnienie pozycji w stosunku do konkurencji, między innymi przez efektywną realizację projektów dla klientów na rynku data center – powiedział Rainer Weigle, Vice President Global Sales & Marketing, ABB Product Group Power Protection. 

Źródło: Rittal

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl