Lampa Steinel LED D1 nagrodzona na targach ŚWIATŁO 2013 - OŚWIETLENIE - LED - ŚWIATŁO - NAGRODA - TARGI - OŚWIETLENIE BIURA - STEINEL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Lampa Steinel LED D1 nagrodzona na targach ŚWIATŁO 2013
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lampa Steinel LED D1 nagrodzona na targach ŚWIATŁO 2013

Lampa Steinel LED D1 nagrodzona na targach ŚWIATŁO 2013
fot. Lange Łukaszuk

Jak co roku, w Warszawskim Centrum Expo XXI, na kilka tygodni przed targami Automaticon, odbyły się Targi Światło. Targi Światło to największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej. Są to jedyne w kraju targi oświetleniowe i trzecie co do wielkości w Europie.

Targi Światło skupiają wystawców związanych z szeroko rozumianym oświetleniem. Ponieważ w dzisiejszych czasach w dużej mierze nowoczesność wyznaczają technologie LED-owe, stąd nietrudno było zauważyć, że diody świecące LED zdecydowanie zdominowały imprezę.

Od około dwóch lat, z uwagi na szybką elektronizację nowoczesnego oświetlenia, widać coraz większą aktywność firm kojarzonych z elektroniką, w szerokim tego słowa znaczeniu. W ślad za swoimi aktualnymi i przyszłymi klientami, podobnie jak w przypadku wielu innych imprez pojawiła się firma Lange Łukaszuk, wyłączny dystrybutor produktów STEINEL w Polsce.

Produkty Steinel na targach Światło 2013

Targi ŚWIATŁO mają charakter w dużej mierze użytkowy, wzorniczy i handlowy. Dużą część ekspozycji stworzyły firmy dalekowschodnie. Na stoiskach tych firm można było znaleźć ofertę zamienników tradycyjnych żarówek, akcesoria i różnorodną galanterię oświetleniową.

Na naszym stoisku Lange Łukaszuk reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą firmy STEINEL prezentowaną na ekspozycjach. Zaprezentowaliśmy sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej, przy zastosowaniu opraw oświetleniowych firmy STEINEL. Oprawa LED D1 otrzymała na Targach Światło 2013 II nagrodę w kategorii: Oświetlenie dla biur i administracji.

Produkty Steinel na targach Światło 2013

Źródło: Lange Łukaszuk

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl