100 tys. produktów w ofercie TME - DYSTRYBUCJA - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK - FERYSTER
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 100 tys. produktów w ofercie TME
drukuj stronę
poleć znajomemu

100 tys. produktów w ofercie TME

100 tys. produktów w ofercie TME
fot. TME

Transfer Multisort Elektronik (TME), polski dystrybutor komponentów i materiałów dla elektroniki i elektrotechniki, ogłosił nowe funkcjonalności na swojej stronie i poszerzanie swojej oferty do ponad 100 000 produktów.

Grono dostawców TME powiększyła ostatnio firma Feryster, producent elementów indukcyjnych: dławików, cewek i transformatorów impulsowych. Tym samym TME stała się wyłącznym dystrybutorem katalogowym Feryster na polskim rynku. 

 – Naszym celem było zdobycie pozycji wszechstronnego dostawcy elementów elektronicznych pierwszego wyboru i to się udało. Dzięki modernizacji i budowie nowoczesnego centrum logistycznego większość oferowanego przez TME towaru znajduje się w naszym magazynie i jesteśmy w stanie szybko je dostarczyć klientom w Europie i na całym świecie – czytamy w komunikacie TME.

Firma w ostatnim czasie włożyła też wiele starań w udoskonalenia prezentacji oferty, mające na celu ustprawnić proces skłądania zamówień. Wprowadzono m.in. sortowanie po cenach w katalogu, filtrowanie według dostępności produktów w magazynie oraz dodatkowe informacje o parametrach produktów.

Źródło: TME

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl