Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm - DYSTRYBUCJA - PROGRAM LOJALNOŚCIOWY - FARNELL ELEMENT14 - POWER CIRCUIT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm
drukuj stronę
poleć znajomemu

Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm

Więcej korzyści dla klientów Farnell element14 – rusza najlepszy w branży Program Lojalnościowy dla Firm

Firma Farnell element14 zapowiedziała dzisiaj, że jej innowacyjny Program Lojalnościowy dla Firm, z nagrodami o wartości kilku milionów GBP, zostanie wprowadzony również w Polsce.

Do tej pory firma przeznaczyła dla swoich stałych klientów £500 000 na nagrody w tym popularnym programie, który miał swoją premierę w czerwcu 2012 roku. Teraz polscy klienci mogą zyskać nawet 40 000 PLN na zakupach dokonanych w Farnell element14 w ramach programu. Jest to znacznie więcej niż kwota £500 przyznana na zeszłoroczną edycję. W programie przewidziano również wyjątkowe oferty i promocje, także w zakresie usług.

Aczkolwiek nagrody w programie to nie tylko wyjątkowe oferty i promocje produktów i usług. Wśród nagród są również kupony Farnell element14, które można wykorzystać na zakupy produktów z bogatego asortymentu 500 000 pozycji oraz oferty wyjazdów integracyjnych dla pracowników firm. Nagrody można także przekazać na cele charytatywne, na konta największych krajowych i międzynarodowych organizacji pożytku publicznego.

Od stycznia br., kiedy program został wprowadzony we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Irlandii, w ciągu dwóch tygodni odnotowano już ponad 3000 rejestracji stałych klientów, których łączne zakupy w portalu przekraczają równowartość 15 milionów GBP rocznie.

 – Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Polski nową edycję Programu Lojalnościowego dla Firm. Nowa wersja programu, w której przewidziane są zarówno nagrody, jak i wyjątkowe oferty i promocje, została opracowana pod kątem potrzeb naszych klientów - to oni są dla nas najważniejsi – powiedział Alan Paterson, Dyrektor marketingu w Farnell element14.

„Rejestracja dotychczasowych i nowych klientów w programie lojalnościowym odbywa się w tempie jeden klient na minutę. Motywuje to nas do jeszcze większych starań, aby zapewnić klientom jak najwięcej korzyści w programie oraz stworzyć warunki sprzyjające owocnej, długoterminowej współpracy. W związku z planowanym rozwojem firmy zamierzamy przeznaczyć w tym roku ponad 2 miliony GBP na nagrody. Zapraszamy do współpracy nowych klientów”.

 – Udział w programie lojalnościowym przyniósł firmie Innovative Physics wiele korzyści. Naszą nagrodą w programie były kupony na kwotę 250 GBP, dzięki którym mogliśmy uzupełnić wyposażenie nowej pracowni projektowej.  Uczestnictwo w programie przyniosło nam również wymierne korzyści w prowadzonej przez nas działalności. Dzięki kontaktom nawiązanym w trakcie realizacji jednej z nagród w programie udało się nam poszerzyć sieć naszych dostawców – powiedziała Natalie Harper, Dyrektor ds. rozwoju w firmie Innovative Physics.

Wprowadzenie Programu Lojalnościowego dla Firm to kolejny etap strategicznych działań Farnell element14 w Europie Wschodniej po utworzeniu w zeszłym roku w Krakowie nowego centrum telesprzedaży i telemarketingu. Centrum zapewnia najlepszą w swojej klasie obsługę dotychczasowych i nowych klientów firmy z całej Europy w 22 językach. Centrum stanowi część strategicznej inwestycji Farnell element14 i powstało z myślą o świadczeniu najwyższej jakości, wielokanałowych usług dostosowanych do potrzeb klientów.

Kolejna edycja Programu Lojalnościowego dla Firm będzie wprowadzana w krajach europejskich w lutym i marcu. Aby wziąć udział w programie klienci muszą się zarejestrować na stronie www.thepowercircuit.com.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl